Modelářský klub Vysoké Mýto
Výsledková listina
5. závodu MISTROVSTVÍ
ČR 2002 lodních modelářů FSR
v autokepinku Hluboký v Holicích v Čechách
Pořadatel: MK Vysoké Mýto
Číslo soutěže:
Lo - 15
Datum: 13. – 14. 09. 2002
Místo: Rybník Hluboký u Holic
Ředitel soutěže:
Bohuslav Beneš
Hl.rozhodčí :
Ing. Zdeněk Hanzlík CZ 16/A
Rozhodčí:
Jiří Lejsek CZ 01/A, Iva Vlková 66, Monika Bílková 121,
Anna Navrátilová 103, Věra
Benešová, Iva Tillová
Erika Zvalová
Třídy:
FSR V3,5 j + s, V7,5 j + s, V15
Počasí: jasno , teplota do 21 oC, vítr SZ do 2 m/s.
V sobotu večer bylo provedeno vyhlášení celého seriálu M ČR 2002
2
Výsledky třídy FSR
V 3,5 junioři:
Poř. Jméno Příjmení Klub I. II. FINÁLE MiČR
1. |
Lenka |
Rajnišová |
Brandýs n/L. |
4/00.0 |
64/33.7 |
|
21 |
2. |
Lenka |
Navrátilová |
Pardubice |
58/15.4 |
62/14.7 |
|
18 |
3. |
Pavel |
Raška |
Přerov |
11/05.1 |
56/35.6 |
|
15 |
4. |
Lenka |
Zvalová |
Šala |
42/29.2 |
53/09.6 |
|
- |
5. |
Petrl |
Lejsek |
Vysoké Mýto |
34/00.0 |
41/16.0 |
|
12 |
6. |
Pavlína |
Vejvodová |
Bernartice |
35/25.3 |
28/00.0 |
|
10 |
7. |
Simona |
Kyselá |
Přerov |
14/00.0 |
27/00.0 |
|
8 |
8. |
Karin |
Zvalová |
Šala |
26/00.0 |
0/00.0 |
|
- |
14.09.2002, 11:42
Výsledky třídy FSR
V 3,5 senioři:
Poř. Jméno Příjmení Klub I. II. FINÁLE MiČR
1. |
Luděk |
Mátl |
Slavkov |
39/07.3 |
13/19.4 |
64/09.2 |
21 |
2. |
Michal |
Rajniš |
Brandýs n/L. |
44/16.8 |
0/00.0 |
64/14.2 |
18 |
3. |
Luboš |
Runkas |
M.Budějovice |
39/09.1 |
0/00.0 |
59/21.1 |
15 |
3. |
František |
Chvojka |
Pardubice |
26/00.0 |
14/00.0 |
58/12.5 |
12 |
5. |
Martin |
Kadeřábek |
Radčice |
41/10.6 |
0/00.0 |
54/18.9 |
10 |
6. |
Zdeněk |
Posel |
St. Boleslav |
24/29.2 |
40/18.8 |
51/00.0 |
8 |
7. |
Karel |
Hájek |
Praha 4 |
38/03.7 |
0/00.0 |
44/00.0 |
6 |
8. |
Petr |
Lejsek |
Vysoké Mýto |
37/27.4 |
39/07.6 |
38/00.0 |
5 |
9. |
Michal |
Pazdera |
Přerov |
14/00.0 |
37/00.0 |
34/00.0 |
4 |
10. |
Jiří |
Polák |
Radčice |
3/00.0 |
41/20.0 |
29/00.0 |
3 |
11. |
Zdeněk |
Krajča |
M.Budějovice |
40/02.4 |
0/00.0 |
20/00.0 |
2 |
12. |
Jan |
Kolář |
St. Boleslav |
36/35.5 |
35/22.9 |
0/00.0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13. |
Michal |
Sloup |
Praha 4 |
26/13.7 |
0/00.0 |
|
|
14. |
Bohumil |
Beneš |
Vysoké Mýto |
10/00.0 |
3/00.0 |
|
|
14. |
Marian |
Jurkovič |
Bratislava |
2/00.6 |
10/00.0 |
|
|
16. |
Václav |
Till |
Vysoké Mýto |
8/00.0 |
5/10.3 |
|
|
17. |
Josef |
Kobrle |
Vysoké Mýto |
6/00.0 |
0/00.0 |
|
|
18. |
Michal |
Bílek |
Turnov |
0/00.0 |
0/00.0 |
|
|
14.09.2002, 13:37
3
Výsledky třídy FSR
V 7,5 junioři:
Poř. Jméno Příjmení Klub I. II. FINÁLE MiČR
1. |
Tomáš |
Raška |
Přerov |
6/00.0 |
63/27.3 |
|
21 |
2. |
Lenka |
Rajnišová |
Brandýs n/L. |
45/21.8 |
60/27.9 |
|
18 |
3. |
Petr |
Lamač |
Turnov |
37/00.0 |
53/29.3 |
|
15 |
4. |
Petr |
Lejsek |
Vysoké Mýto |
45/00.0 |
34/00.0 |
|
12 |
5. |
Simona |
Kyselá |
Přerov |
44/08.0 |
1/00.0 |
|
10 |
6. |
Lukáš |
Haupt |
Turnov |
9/00.0 |
32/30.5 |
|
8 |
14.09.2002, 14:20
Výsledky třídy FSR
V 7,5 senioři:
Poř. Jméno Příjmení Klub I. II. FINÁLE MiČR
1. |
Dušan |
Zvalo |
Šala |
50/02.3 |
0/00.0 |
74/19.5 |
- |
2. |
Zdeněk |
Žaroský |
Slavkov |
10/00.0 |
38/00.0 |
70/02.5 |
21 |
3. |
David |
Štička |
Přerov |
51/19.3 |
19/00.0 |
70/05.2 |
18 |
4. |
Zdeněk |
Zavadil |
Slavkov |
46/25.8 |
10/00.0 |
70/12.6 |
15 |
5. |
Josef |
Navrátil |
Pardubice |
51/10.1 |
0/00.0 |
70/14.5 |
12 |
6. |
Jaroslav |
Krajča |
M.Budějovice |
38/00.0 |
0/00.0 |
64/16.9 |
10 |
7. |
Bohumil |
Směták |
Přerov |
25/16.9 |
49/15.2 |
54/18.2 |
8 |
8. |
Petr |
Vaněrka |
Duchcov |
34/00.0 |
42/12.0 |
32/15.2 |
6 |
9. |
Zdeněk |
Posel |
St. Boleslav |
8/00.0 |
42/11.7 |
31/00.0 |
5 |
10: |
Erik |
Žeravský |
Č.Budějovice |
38/00.0 |
45/12.0 |
24/00.0 |
4 |
11. |
Michal |
Bílek |
Turnov |
50/00.7 |
0/00.0 |
6/00.0 |
3 |
12 |
Luboš |
Runkas |
M.Budějovice |
1/00.0 |
44/03.4 |
5/00.0 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13. |
Jan |
Čapek |
Turnov |
7/00.0 |
38/14.6 |
|
1 |
14. |
Jaroslav |
Rajniš |
Brandýs n/L. |
30/00.0 |
20/04.1 |
|
|
15 |
David |
Mrňa |
M.Budějovice |
8/00.0 |
26/00.0 |
|
|
16 |
Josef |
Kobrle |
Vysoké Mýto |
13/00.0 |
18/00.0 |
|
|
14.09.2002, 15:11
4
Výsledky třídy FSR
V 15 :
Poř. Jméno Příjmení Klub I. II. FINÁLE MiČR
1. |
Zdeněk |
Žaroský |
Slavkov |
47/18.6 |
0/00.0 |
76/17.8 |
21 |
2. |
Martin |
Raška |
Přerov |
7/00.0 |
49/02.4 |
76/22.0 |
18 |
3. |
Martin |
Kadeřábek |
Radčice |
51/10.0 |
0/00.0 |
75/23.9 |
15 |
4. |
Michal |
Sloup |
Praha 4 |
50/11.9 |
0/00.0 |
73/00.0 |
12 |
5. |
Tomáš |
Kyselý |
Turnov |
41/25.8 |
48/11.4 |
71/16.1 |
10 |
6. |
Karel |
Hájek |
Praha 4 |
47/20.7 |
39/10.4 |
59/21.2 |
8 |
7: |
Petr |
Lamač |
Turnov |
50/08.7 |
0/00.0 |
50/00.0 |
6 |
8. |
František |
Chvojka |
Pardubice |
37/17.9 |
48/07.5 |
49/00.3 |
5 |
9. |
Luboš |
Runkas |
M.Budějovice |
39/00.0 |
48/12.1 |
23/00.0 |
4 |
10. |
Petr |
Hlavatý |
Pardubice |
35/00.0 |
46/01.3 |
15/00.0 |
3 |
11. |
David |
Štička |
Přerov |
53/21.8 |
0/00.0 |
4/00.0 |
2 |
12. |
Dušan |
Zvalo |
Šala |
33/19.5 |
50/12.2 |
2/00.0 |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
13. |
Jan |
Jakubec |
Turnov |
3/00.0 |
45/23.1 |
|
1 |
14. |
Jaromír |
Raška |
Přerov |
12/00.0 |
39/08.9 |
|
|
14. |
Petr |
Kuban |
Přerov |
23/09.7 |
36/13.1 |
|
|
16. |
Petr |
Vaněrka |
Duchcov |
20/05.7 |
25/00.7 |
|
|
17. |
Josef |
Kobrle |
Vysoké Mýto |
3/00.0 |
24/23.2 |
|
|
18. |
Václav |
Till |
Vysoké Mýto |
1/00.0 |
0/00.0 |
|
|
19. |
Pavel |
Vejvoda |
Bernartice |
0/00.0 |
0/00.0 |
|
|
19. |
Michal |
Bílek |
Turnov |
0/00.0 |
0/00.0 |
|
|
14..09 2002, 16:01
Výsledkovou listinu s použitím počítačových podkladů programu L.Szabados zpracoval 15.09.2002 Jiří Lejsek