MISTROVSTVÍ SVĚTA - M |
08.04.-14. 08. 2004 | Polsko | Warszawa |
SVĚTOVÁ SOUTĚŽ C |
03.07.-11. 07.2004 | Francie | Chateauline - Coatigrac´h |
MISTROVSTVÍ SVĚTA - FSR V |
10.07.-20. 07.2004 | Slovinsko | Velenje |
MISTROVSTVÍ EVROPY - NS |
31.07.-05. 08. 2004 | Rusko | Moskva |
CZ |
14.-16.5. 2004 |
Praha
Pražská Elektroregatta |
F1E,EcoS, Eco, Mono1-3
Hydro 1-3, FSRE, Eco Team |
Zdeněk Fišer, Augustova 32 163 00 Praha Řepy +420 602 388 771 fax: +420 2 41931920 E-mail: mail@rcmodell.cz, fiser@cbox.cz |
CZ |
04.-06.6. 2004 |
Kolín-Hradistsko | F5-E, F5-M |
Ing. Bohuslav Kohlíček Míru 746 280 02 Kolín II Tel.:/fax: +420 321 720 007 E-mail: pavel.novotny.kolin@seznam.cz |
CZ |
02.-04.7. 2004 |
DUCHCOV |
FSR V3,5 a 7,5 jun. FSR V3,5 - 7,5 - 15 - 35 sen. |
Klub lodních modelářů "Royal Dux" E-mail: klm-royal-dux@volny.cz |
CZ |
27.8.-29.8.2004 |
Přerov- Osek nad Bečvou "Moravia Cup" |
FSR - V 3,5 - 7,5 - 15 (j+s) |
Bohumil Směták Široká 247 |
CZ |
28.8.-29.8. 2004 |
Borohrádek
Česko-Slovensko-Polský pohár |
NS |
Ing. Ladislav Hanuška U Červeného kostela 1851 415 01 Teplice Tel: +420 417 564 821 Mob:+420 602 108 139 hanuska@tiscali.cz |
Lo-11 |
14.5.-16.05.2004 |
Račice-veslařský kanál Memoriál Josefa Škvareniny |
Ing. Martin Kadeřábek |
Lo-12 |
29.4.-30.5.2004 |
Břehy u Přelouče (KLM Přerov) |
Josef Navrátil ml. Judr. Krpaty 1389 530 03 Pardubice |
Lo-13 |
19.6.-20.6.2004 |
Osek nad Bečvou (KLM Přerov) |
Jaroslav Štička E-mail: j.sticka@centrum.cz |
Lo-14 |
21.8.-22.8.2004 |
Jemnice (KLM M. Budějovice) |
Miroslav Petr |
Lo-15 |
18.9.-19.9.2004 |
ATC Hluboký Holice (MK Vysoké Mýto) |
Bohuslav Beneš |
Lo-21 |
01.-02.05.2004 |
Dolní Radechová |
Jiří Linhart E-mail: jiri.linhart@raz-dva.cz |
Lo-22 |
12.-13.06.2004 |
Ejpovice, ATC Diana (KLM Plzeň Doubravka) |
Ing. Ivan Kneys Kostincova 14 326 00 P l ze ň Tel: 0337 240 827, Mob: 603 415 677 E mail: kneys@atlas.cz |
Lo-23 |
26.-27.06.2004 |
Praha, nádrž Košík-Sádka ( RC Modell-club) |
Zdeněk Fišer Tel: 602 388 771 |
Lo-24 |
04.-05.09.2004 |
ATC Doubí u Třeboně (KLM Ledenice) |
Ing. Ivan Kneys |
Lo-25 |
11.-12.09.2004 |
Praha, nádrž Košík-Sádka ( RC Modell-club) |
Zdeněk Fišer Tel: 602 388 771 |
Lo- |
09.2004 |
Ejpovice |
Ing. Ivan Kneys Kostincova 14 326 00 P l ze ň Tel: 0337 240 827, Mob: 603 415 677 E mail: kneys@atlas.cz |
Mezinárodní soutěže v zahraničí M
21.05.-23.05.2004 |
Moers - Německo |
F1E, F3E, ECO, FSRE Mono, Hydro Baracuda, Mono S14 |
SMC Grafschaft Moers
M. Dahm Cecilienstr. 30 470 51 Duisburg Michael.Dahm@t-online.de |
25.06.-27.06.2004 | Kedzyerzyn Kožle - Polsko |
F1E, F3E, EcoS, Eco, Eco Team
Mono 1-2, Hydro 1-2 |
|
29.05.-30.05.2004 |
Pogany - Maďarsko Pogany Cup |
F1E, F3E ECO Stamdard, Eco Expert, Eco Team |