Výsledky prvé seriálové soutěže skupiny M - LO-22 |
05.05. - 06.05.2007 Náchod
|
Kategorie: FSR 400 | - junioři | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Pelouch David | CZ 145-53 | Ledenice | 40 | 21,80 | 21 | 15,32 | 20 | 13,63 | 18 | 12,36 | 19 | 6,48 | 1 300 | ||
2 | Trojan Jaroslav | CZ 348-08 | KLM Třešť | 34 | 9,88 | 16 | 0,49 | 16 | 0,72 | 14 | 4,83 | 18 | 9,39 | 1 138 | ||
3 | Miletín Miroslav | CZ 058-37 | Hradec Kr. | 33 | 6,21 | 19 | 2,31 | 18 | 12,14 | 14 | 3,90 | 14 | 12,80 | 975 | ||
4 | Čížek Lukáš | CZ 058-26 | Hradec Kr. | 29 | 13,90 | 16 | 3,85 | 13 | 4,07 | 13 | 10,05 | 0 | 0,00 | 813 | ||
5 | Fišer Adam | CZ 182-02 | Praha 4 | 26 | 35,48 | 12 | 10,88 | 15 | 21,59 | 11 | 13,89 | 2 | 0,00 | 650 | ||
6 | Polák Jan | CZ 058-70 | Hradec Kr. | 23 | 32,96 | 13 | 14,23 | 0 | 0,00 | 9 | 9,23 | 10 | 18,73 | 488 | ||
7 | Zajíc Pavel | CZ 058-47 | Hradec Kr. | 21 | 29,05 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 7 | 15,21 | 14 | 13,84 | 325 | ||
8 | Dvořák Jan | CZ 058-61 | Hradec Kr. | 12 | 0,33 | 3 | 0,00 | 0 | 0,00 | 6 | 0,33 | 6 | 0,00 | 163 | ||
5 852 | ||||||||||||||||
Kategorie: FSR 400 | - senioři | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Pelouch Jiří | CZ 145-14 | Ledenice | 41 | 15,39 | 22 | 0,94 | 22 | 1,21 | 19 | 14,45 | 17 | 10,93 | 1 365 | ||
2 | Gregor Tomáš | CZ 348-06 | KLM Třešť | 36 | 12,86 | 19 | 12,42 | 15 | 0,00 | 17 | 0,44 | 17 | 6,27 | 1 252 | ||
3 | Martínek Josef | CZ 148-15 | Náchod | 36 | 15,28 | 21 | 1,60 | 19 | 0,00 | 0 | 0,00 | 15 | 13,68 | 1 137 | ||
4 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 36 | 15,45 | 21 | 5,94 | 19 | 0,00 | 15 | 9,51 | 13 | 20,98 | 1 024 | ||
5 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 36 | 22,15 | 21 | 11,16 | 20 | 0,00 | 15 | 10,99 | 14 | 17,08 | 910 | ||
6 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 36 | 22,43 | 20 | 3,58 | 19 | 0,00 | 16 | 18,85 | 14 | 1,54 | 796 | ||
7 | Štauber Jindřich | CZ 039-30 | Plzeň | 35 | 33,63 | 21 | 13,41 | 19 | 7,58 | 14 | 20,22 | 11 | 0,33 | 683 | ||
8 | Polák Michal | CZ 058-69 | Hradec Kr. | 32 | 11,05 | 18 | 5,55 | 11 | 0,00 | 14 | 5,50 | 14 | 46,31 | 569 | ||
9 | Rezková Jolana | CZ 182-20 | Praha 4 | 31 | 11,54 | 15 | 10,50 | 15 | 2,75 | 15 | 26,20 | 16 | 8,79 | 455 | ||
10 | Petrle Jiří st. | CZ 182-11 | Praha 4 | 31 | 32,75 | 20 | 16,65 | 18 | 0,00 | 11 | 16,10 | 9 | 0,00 | 341 | ||
11 | Sršňová Zdeňka st. | CZ 148-13 | Náchod | 29 | 11,43 | 17 | 9,12 | 17 | 20,93 | 11 | 10,66 | 12 | 2,31 | 228 | ||
12 | Gregor František | CZ 348-07 | KLM Třešť | 29 | 33,57 | 16 | 7,15 | 17 | 9,34 | 11 | 8,08 | 12 | 24,23 | 113 | ||
8 873 | ||||||||||||||||
Kategorie: ECO st | - junioři | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Stankiewicz Przemyslaw | POL-737 | Polsko | 75 | 7,10 | 3 | 0,00 | 40 | 0,68 | 35 | 6,42 | 27 | 2,91 | 1 220 | ||
2 | Dvořák Jan | CZ 058-61 | Hradec Kr. | 58 | 22,17 | 4 | 0,00 | 38 | 14,66 | 14 | 0,00 | 20 | 7,51 | 976 | ||
3 | Čížek Lukáš | CZ 058-26 | Hradec Kr. | 38 | 0,00 | 27 | 0,00 | 14 | 0,00 | 11 | 0,00 | 1 | 0,00 | 732 | ||
4 | Miletín Miroslav | CZ 058-37 | Hradec Kr. | 29 | 0,00 | 7 | 0,00 | 12 | 0,00 | 11 | 0,00 | 17 | 0,00 | 488 | ||
5 | Zajíc Pavel | CZ 058-47 | Hradec Kr. | 20 | 2,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 7 | 0,00 | 13 | 2,46 | 244 | ||
3 660 | ||||||||||||||||
Kategorie: ECOst | - senioři | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 80 | 29,84 | 40 | 7,98 | 42 | 20,07 | 38 | 9,77 | 32 | 6,96 | 1 350 | ||
2 | Štěrba Radek | CZ 039-10 | Plzeň | 78 | 21,51 | 43 | 14,30 | 24 | 0,00 | 35 | 7,21 | 23 | 0,00 | 1 227 | ||
3 | Toroniewski Waldemar | POL-752 | Polsko | 77 | 23,83 | 40 | 9,44 | 43 | 17,61 | 34 | 6,22 | 11 | 0,00 | 1 104 | ||
4 | Gregor Tomáš | CZ 348-06 | KLM Třešť | 73 | 30,65 | 42 | 13,19 | 38 | 13,79 | 30 | 0,00 | 31 | 17,46 | 981 | ||
5 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 70 | 11,49 | 0 | 0,00 | 37 | 0,00 | 33 | 11,49 | 30 | 3,98 | 859 | ||
6 | Pubec Jan | CZ 039-19 | Plzeň | 70 | 43,60 | 0 | 0,00 | 35 | 0,00 | 32 | 5,09 | 35 | 43,60 | 736 | ||
7 | Mašek Jiří | CZ 039-06 | Plzeň | 67 | 11,34 | 26 | 0,00 | 30 | 0,00 | 35 | 2,85 | 32 | 8,49 | 614 | ||
8 | Sršeň Jan | CZ 148-22 | Náchod | 67 | 15,55 | 41 | 15,55 | 39 | 0,00 | 26 | 0,00 | 25 | 0,00 | 491 | ||
9 | Koutník Jan | CZ 039-03 | Plzeň | 66 | 12,62 | 34 | 17,29 | 36 | 5,44 | 27 | 11,69 | 30 | 7,18 | 369 | ||
10 | Polák Michal | CZ 058-69 | Hradec Králo | 66 | 17,67 | 33 | 14,67 | 37 | 6,03 | 25 | 12,84 | 29 | 11,64 | 246 | ||
11 | Stolarek Piotr | POL-635 | Polsko | 51 | 11,80 | 34 | 11,80 | 33 | 4,83 | 14 | 0,00 | 17 | 0,00 | 123 | ||
8 100 | ||||||||||||||||
Kategorie: ECOexp | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Kneys Michal | CZ 039-17 | Plzeň | 76 | 4,94 | 40 | 4,88 | 40 | 3,86 | 36 | 13,24 | 36 | 1,08 | 1 420 | ||
2 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 76 | 7,06 | 40 | 3,15 | 40 | 0,96 | 36 | 6,10 | 24 | 0,00 | 1 336 | ||
3 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 72 | 2,98 | 20 | 0,00 | 38 | 2,25 | 33 | 3,90 | 34 | 0,73 | 1 252 | ||
4 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 70 | 7,98 | 37 | 1,89 | 38 | 5,30 | 0 | 0,00 | 32 | 2,68 | 1 170 | ||
5 | Pubec Jan | CZ 039-19 | Plzeň | 66 | 2,96 | 34 | 0,00 | 29 | 0,00 | 32 | 2,96 | 24 | 0,00 | 1 086 | ||
6 | Martínek Josef | CZ 148-15 | Náchod | 61 | 7,23 | 32 | 6,25 | 34 | 6,72 | 27 | 2,85 | 27 | 0,51 | 1 003 | ||
7 | Štauber Jindřich | CZ 039-30 | Plzeň | 61 | 17,56 | 17 | 0,00 | 31 | 5,44 | 24 | 0,11 | 30 | 12,12 | 919 | ||
8 | Mašek Jiří | CZ 039-06 | Plzeň | 60 | 6,97 | 15 | 0,00 | 27 | 0,46 | 33 | 6,51 | 19 | 0,00 | 835 | ||
9 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 60 | 18,95 | 27 | 10,06 | 34 | 16,24 | 26 | 2,71 | 25 | 7,60 | 751 | ||
10 | Kachnowicz Andrzej | POL-660 | Polsko | 59 | 10,67 | 30 | 15,52 | 33 | 9,98 | 26 | 0,69 | 9 | 0,00 | 669 | ||
11 | Stankiewicz Gienek | POL-736 | Polsko | 56 | 12,73 | 31 | 2,79 | 30 | 20,50 | 25 | 9,94 | 23 | 0,00 | 585 | ||
12 | Wozniak Krzysztof | jun | POL-637 | Polsko | 54 | 33,37 | 29 | 31,18 | 2 | 0,00 | 5 | 19,17 | 25 | 2,19 | 501 | |
13 | Koutník Jan | CZ 039-03 | Plzeň | 53 | 15,00 | 25 | 6,15 | 26 | 13,89 | 27 | 1,11 | 24 | 11,90 | 417 | ||
14 | Czerwiński Martin | POL-636 | Polsko | 41 | 1,35 | 16 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 25 | 1,35 | 334 | ||
15 | Stankiewicz Przemyslaw | jun | POL-737 | Polsko | 35 | 32,50 | 22 | 0,73 | 28 | 2,42 | 7 | 30,08 | 3 | 0,00 | 250 | |
16 | Štěrba Radek | CZ 039-10 | Plzeň | 25 | 0,00 | 21 | 0,00 | 7 | 0,00 | 2 | 0,00 | 4 | 0,00 | 168 | ||
17 | Toroniewski Waldemar | POL-752 | Polsko | 16 | 0,00 | 16 | 0,00 | 6 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 84 | ||
12 780 | ||||||||||||||||
Kategorie: Mono 1 | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Rezek Jaroslav | CZ 182-22 | Praha 4 | 44 | 34,14 | 22 | 20,87 | 22 | 17,47 | 19 | 6,30 | 22 | 16,67 | 1 190 | ||
2 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 40 | 27,00 | 20 | 12,68 | 20 | 18,37 | 20 | 14,32 | 19 | 13,93 | 893 | ||
3 | Wozniak Krzysztof | jun | POL-637 | Polsko | 31 | 10,00 | 16 | 5,00 | 15 | 5,00 | 13 | 22,69 | 15 | 5,00 | 595 | |
4 | Petrle Jiří ml. | CZ 182-30 | Praha 4 | 23 | 5,00 | 19 | 5,00 | 10 | 0,00 | 4 | 0,00 | 0 | 0,00 | 298 | ||
2 976 | ||||||||||||||||
Kategorie: Hydro 1 | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Pelouch Jiří | CZ 145-14 | Ledenice | 38 | 5,71 | 19 | 0,00 | 18 | 0,00 | 19 | 5,71 | 0 | 0,00 | 1 150 | ||
2 | Stolarek Piotr | POL-635 | Polsko | 23 | 23,04 | 1 | 0,00 | 11 | 0,00 | 12 | 23,04 | 5 | 5,00 | 767 | ||
3 | Štauber Jindřich | CZ 039-30 | Plzeň | 6 | 0,00 | 6 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 383 | ||
2 300 | ||||||||||||||||
Kategorie: Hydro 2 | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 46 | 10,07 | 11 | 0,00 | 23 | 8,32 | 22 | 9,44 | 23 | 1,75 | 1 220 | ||
2 | Czerwiński Martin | POL-636 | Polsko | 23 | 5,00 | 6 | 5,00 | 4 | 0,00 | 7 | 0,00 | 16 | 5,00 | 976 | ||
3 | Petrle Jiří ml. | CZ 182-30 | Praha 4 | 22 | 0,00 | 2 | 0,00 | 9 | 0,00 | 3 | 0,00 | 13 | 0,00 | 732 | ||
4 | Pelouch Jiří | CZ 145-14 | Ledenice | 20 | 0,00 | 10 | 0,00 | 1 | 0,00 | 10 | 0,00 | 0 | 0,00 | 488 | ||
5 | Dvořák Josef | CZ 182-17 | Praha 4 | 17 | 0,00 | 0 | 12,26 | 4 | 0,00 | 13 | 0,00 | 0 | 0,00 | 244 | ||
3 660 | ||||||||||||||||
Kategorie: FSR E21 | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Kneys Michal | CZ 039-17 | Plzeň | 119 | 23,90 | 61 | 9,14 | 59 | 10,01 | 16 | 0,00 | 58 | 14,76 | 1 250 | ||
2 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 105 | 26,69 | 57 | 10,07 | 60 | 5,16 | 16 | 0,00 | 45 | 21,53 | 1 041 | ||
3 | Petrle Jiří st. | CZ 182-11 | Praha 4 | 97 | 39,50 | 48 | 35,87 | 35 | 0,00 | 45 | 17,27 | 49 | 3,63 | 834 | ||
4 | Kachnowicz Andrzej | POL-660 | Polsko | 73 | 15,28 | 43 | 0,00 | 48 | 15,28 | 25 | 0,00 | 0 | 0,00 | 625 | ||
5 | Rezek Matyáš | jun | CZ 182-23 | Praha 4 | 50 | 17,04 | 0 | 0,00 | 25 | 17,04 | 20 | 0,00 | 25 | 0,00 | 416 | |
6 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 27 | 0,00 | 27 | 0,00 | 11 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 209 | ||
4 375 | ||||||||||||||||
Kategorie: F3-E | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | body | čas | body | |||||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Body celkem | body za čas | |||||||||||
1 | Stolarek Piotr | Polsko | 140,98 | 117 | 30,20 | 23,98 | 1 150 | |||||||||
2 | Čížek Lukáš | Polsko | 126,18 | 110 | 69,10 | 16,18 | 767 | |||||||||
3 | Miletín Miroslav | Hradec Králové | 103,98 | 86 | 60,10 | 17,98 | 383 | |||||||||
2 300 | ||||||||||||||||
Poznámka: | ||||||||||||||||
Pro konečné hodnocení se započetl součet dvou nejlepších výsledků každého závodníka ze třech jízd. | ||||||||||||||||
Pro hodnocení (výsledek) byl vzat lepší výsledek z 1. nebo 2. jízdy a výsledek 3. a 4. jízdy. | ||||||||||||||||
Výsledkovou listinu z výstupů počítačového programu zpracoval: | Ing. Ivan Kneys | |||||||||||||||