Výsledky prvé seriálové soutěže skupiny M - LO-21 |
06.05. - 07.05.2006 Náchod
|
Kategorie: FSR 400 | - junioři | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Miletín Miroslav | CZ 058-37 | Hradec Králo | 37 | 13,35 | 19 | 1,30 | 15 | 19,20 | 17 | 3,30 | 18 | 12,00 | 1 280 | ||
2 | Dvořák Jan | CZ 058-61 | Hradec Králo | 35 | 24,07 | 18 | 2,80 | 4 | 0,00 | 17 | 21,20 | 7 | 0,00 | 1 097 | ||
3 | Tlamicha Michal | CZ 018-17 | Dvůr Králové | 32 | 20,06 | 16 | 11,30 | 13 | 9,10 | 16 | 8,60 | 0 | 0,00 | 914 | ||
4 | Černický Ondřej | CZ 182-15 | Praha 4 | 32 | 37,14 | 16 | 20,30 | 13 | 6,60 | 16 | 16,70 | 0 | 0,00 | 731 | ||
5 | Čížek Lukáš | CZ 058-26 | Hradec Králo | 30 | 55,15 | 15 | 0,00 | 0 | 0,00 | 15 | 55,10 | 14 | 59,00 | 549 | ||
6 | Tlamicha Jan | CZ 018-12 | Dvůr Králové | 28 | 59,44 | 0 | 0,00 | 6 | 0,00 | 16 | 13,30 | 12 | 46,10 | 366 | ||
7 | Zajíc Pavel | CZ 058-47 | Hradec Králo | 26 | 32,53 | 13 | 17,80 | 4 | 0,00 | 13 | 14,60 | -1 | 0,00 | 183 | ||
Kategorie: FSR 400 | - senioři | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Martínek Josef | CZ 148-15 | Náchod | 40 | 11,87 | 19 | 4,40 | 18 | 17,20 | 20 | 8,30 | 20 | 3,50 | 1 335 | ||
2 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 39 | 7,75 | 20 | 1,40 | 17 | 3,30 | 19 | 6,30 | 16 | 12,20 | 1 202 | ||
3 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 36 | 10,94 | 20 | 8,60 | 17 | 16,70 | 0 | 0,00 | 16 | 2,30 | 1 068 | ||
4 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 36 | 14,46 | 16 | 0,20 | 17 | 0,80 | 17 | 7,30 | 19 | 13,50 | 935 | ||
5 | Štauber Jindřich | CZ 110-00 | Individ.člen | 36 | 20,22 | 17 | 3,50 | 17 | 11,30 | 18 | 16,00 | 18 | 4,10 | 801 | ||
6 | Švec Zdeněk | CZ 058-48 | Hradec Králo | 34 | 16,87 | 18 | 11,90 | 15 | 15,80 | 16 | 4,90 | 5 | 0,00 | 668 | ||
7 | Rezková Jolana | CZ 182-20 | Praha 4 | 33 | 28,73 | 18 | 7,40 | 15 | 8,70 | 15 | 21,20 | 11 | 14,70 | 534 | ||
8 | Petrle Jiří st. | CZ 182-11 | Praha 4 | 31 | 8,80 | 17 | 5,30 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 14 | 3,40 | 401 | ||
9 | Černický Luděk | nečlen KLM | 31 | 18,13 | 15 | 0,80 | 15 | 1,60 | 16 | 17,20 | 13 | 10,00 | 267 | |||
10 | Sršňová Zdeňka st. | CZ 148-13 | Náchod | 30 | 38,12 | 15 | 20,20 | 12 | 0,20 | 13 | 9,20 | 15 | 17,90 | 134 | ||
Kategorie: ECO st | - junioři | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Mašek Jiří | CZ 039-06 | Plzeň | 83 | 14,02 | 42 | 2,20 | 34 | 0,00 | 39 | 13,10 | 41 | 11,70 | 1 320 | ||
2 | Čížek Lukáš | CZ 058-26 | Hradec Králo | 70 | 67,77 | 19 | 0,00 | 25 | 13,80 | 37 | 29,80 | 33 | 37,90 | 1 173 | ||
3 | Tlamicha Jan | CZ 018-12 | Dvůr Králové | 68 | 2,93 | 40 | 2,90 | 39 | 11,20 | 28 | 0,00 | 25 | 0,00 | 1 027 | ||
4 | Stankiewicz Przemyslaw | Polsko | 68 | 19,65 | 27 | 0,00 | 0 | 0,00 | 35 | 12,80 | 33 | 6,80 | 880 | |||
5 | Miletín Miroslav | CZ 058-37 | Hradec Králo | 57 | 43,98 | 27 | 16,90 | 23 | 0,00 | 27 | 17,10 | 30 | 27,00 | 734 | ||
6 | Zomb Piotr | Polsko | 48 | 2,79 | 37 | 2,70 | 33 | 2,20 | 11 | 0,00 | 0 | 0,00 | 586 | |||
7 | Černický Ondřej | CZ 182-15 | Praha 4 | 38 | 0,00 | 10 | 0,00 | 12 | 0,00 | 13 | 0,00 | 25 | 0,00 | 440 | ||
8 | Dvořák Jan | CZ 058-61 | Hradec Králo | 33 | 33,94 | 0 | 0,00 | 15 | 0,00 | 0 | 0,00 | 18 | 33,90 | 293 | ||
9 | Tlamicha Michal | CZ 018-17 | Dvůr Králové | 18 | 0,00 | 3 | 0,00 | 3 | 0,00 | 12 | 0,00 | 6 | 0,00 | 147 | ||
Kategorie: ECOst | - senioři | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 92 | 16,39 | 46 | 1,40 | 46 | 9,60 | 45 | 1,60 | 46 | 14,90 | 1 300 | ||
2 | Sršeň Jan | CZ 148-22 | Náchod | 91 | 19,42 | 43 | 8,10 | 45 | 9,50 | 43 | 8,10 | 46 | 9,90 | 1 138 | ||
3 | Pubec Jan | CZ 039-19 | Plzeň | 89 | 6,40 | 17 | 0,00 | 42 | 6,70 | 44 | 0,60 | 45 | 5,70 | 975 | ||
4 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 85 | 11,73 | 43 | 8,10 | 38 | 6,70 | 34 | 0,00 | 42 | 3,60 | 813 | ||
5 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 76 | 5,72 | 35 | 7,40 | 37 | 5,20 | 39 | 3,80 | 37 | 1,80 | 650 | ||
6 | Štěrba Radek | CZ 039-10 | Plzeň | 75 | 11,87 | 37 | 0,50 | 7 | 0,00 | 35 | 3,10 | 38 | 11,20 | 488 | ||
7 | Stankiewicz Eugeniusz | Polsko | 73 | 31,95 | 37 | 14,90 | 11 | 0,00 | 36 | 17,00 | 26 | 0,00 | 325 | |||
8 | Stolarek Piotr | Polsko | 52 | 0,00 | 23 | 0,00 | 36 | 0,00 | 16 | 0,00 | 4 | 0,00 | 163 | |||
Kategorie: ECOexp | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Kneys Michal | CZ 039-17 | Plzeň | 75 | 16,15 | 33 | 0,00 | 36 | 10,90 | 37 | 10,00 | 38 | 6,10 | 1 430 | ||
2 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 74 | 1,48 | 33 | 1,10 | 37 | 0,80 | 37 | 1,00 | 37 | 0,60 | 1 350 | ||
3 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 73 | 8,03 | 17 | 6,90 | 37 | 7,60 | 36 | 0,30 | 29 | 6,40 | 1 271 | ||
4 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 67 | 11,34 | 31 | 6,80 | 29 | 3,20 | 36 | 4,54 | 30 | 5,14 | 1 191 | ||
5 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 66 | 6,29 | 34 | 1,30 | 33 | 7,20 | 32 | 6,00 | 32 | 4,90 | 1 113 | ||
6 | Mašek Jiří | jun | CZ 039-06 | Plzeň | 66 | 15,06 | 31 | 6,40 | 28 | 0,00 | 35 | 8,60 | 22 | 0,00 | 1 032 | |
7 | Martínek Josef | CZ 148-15 | Náchod | 66 | 18,91 | 31 | 4,60 | 24 | 5,50 | 33 | 8,60 | 33 | 10,20 | 954 | ||
8 | Sršeň Jan | CZ 148-22 | Náchod | 64 | 15,89 | 31 | 9,10 | 0 | 0,00 | 33 | 6,70 | 29 | 5,70 | 874 | ||
9 | Štauber Jindřich | CZ 110-00 | Individ.člen | 64 | 21,11 | 33 | 10,90 | 31 | 11,20 | 31 | 10,20 | 31 | 15,00 | 795 | ||
10 | Kusz Jan | Polsko | 62 | 15,61 | 30 | 9,70 | 26 | 6,50 | 32 | 5,90 | 29 | 1,70 | 715 | |||
11 | Pubec Jan | CZ 039-19 | Plzeň | 58 | 3,03 | 1 | 0,00 | 19 | 0,00 | 34 | 3,00 | 24 | 0,00 | 635 | ||
12 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 58 | 11,86 | 29 | 9,40 | 16 | 0,00 | 29 | 10,10 | 29 | 2,40 | 556 | ||
13 | Zomb Piotr | jun | Polsko | 56 | 13,09 | 15 | 0,00 | 26 | 4,10 | 30 | 8,90 | 24 | 9,20 | 476 | ||
14 | Kachnowicz Andrzej | Polsko | 54 | 0,20 | 22 | 0,00 | 16 | 12,30 | 10 | 0,00 | 32 | 0,20 | 398 | |||
15 | Czerwiński Martin | Polsko | 49 | 14,67 | 24 | 3,70 | 0 | 0,00 | 3 | 0,00 | 25 | 10,90 | 317 | |||
16 | Stankiewicz Eugeniusz | Polsko | 44 | 13,55 | 29 | 8,60 | 30 | 13,50 | 11 | 0,00 | 14 | 0,00 | 239 | |||
17 | Mašek Stanislav | CZ 039-01 | Plzeň | 43 | 10,02 | 24 | 10,00 | 22 | 12,50 | 17 | 0,00 | 19 | 0,00 | 159 | ||
18 | Stankiewicz Przemyslaw | jun | Polsko | 32 | 0,58 | 15 | 0,00 | 11 | 0,00 | 2 | 0,00 | 17 | 0,50 | 80 | ||
Kategorie: Mono 1 | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Petrle Jiří ml. | CZ 182-30 | Praha 4 | 41 | 7,22 | 18 | 0,00 | 20 | 15,00 | 20 | 2,20 | 21 | 5,00 | 1 250 | ||
2 | Pelouch Jiří | CZ 145-14 | Ledenice | 39 | 24,05 | 18 | 23,30 | 20 | 10,90 | 8 | 0,00 | 19 | 13,10 | 1 041 | ||
3 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 39 | 27,24 | 21 | 19,10 | 21 | 16,20 | 18 | 11,00 | 5 | 0,00 | 834 | ||
4 | Rezek Jaroslav | CZ 182-22 | Praha 4 | 38 | 30,59 | 17 | 18,40 | 9 | 7,80 | 15 | 7,50 | 21 | 12,10 | 625 | ||
5 | Kachnowicz Andrzej | Polsko | 37 | 23,50 | 18 | 10,70 | 17 | 2,70 | 18 | 8,70 | 19 | 14,70 | 416 | |||
6 | Zomb Piotr | jun | Polsko | 33 | 5,00 | 9 | 0,00 | 14 | 0,00 | 15 | 0,00 | 18 | 5,00 | 209 | ||
Kategorie: Hydro 1 | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Kneys Michal | CZ 039-17 | Plzeň | 40 | 36,12 | 20 | 20,70 | 19 | 8,60 | 20 | 15,30 | 16 | 0,00 | 1 190 | ||
2 | Stolarek Piotr | Polsko | 35 | 9,49 | 15 | 0,00 | 11 | 0,00 | 18 | 9,40 | 17 | 0,00 | 893 | |||
3 | Pelouch Jiří | CZ 145-14 | Ledenice | 33 | 52,72 | 2 | 0,00 | 1 | 0,00 | 18 | 26,00 | 15 | 26,60 | 595 | ||
4 | Štauber Jindřich | CZ 110-00 | Individ.člen | 26 | 28,92 | 0 | 1,00 | 13 | 16,30 | 13 | 16,90 | 13 | 12,60 | 298 | ||
Kategorie: Hydro 2 | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 43 | 3,86 | 21 | 5,00 | 21 | 0,00 | 3 | 0,00 | 22 | 3,80 | 1 150 | ||
2 | Dvořák Josef | CZ 182-17 | Praha 4 | 43 | 13,27 | 19 | 0,00 | 22 | 13,10 | 21 | 0,10 | 21 | 6,80 | 767 | ||
3 | Petrle Jiří ml. | CZ 182-30 | Praha 4 | 25 | 0,57 | 19 | 15,10 | 19 | 0,50 | 1 | 0,00 | 6 | 0,00 | 383 | ||
Kategorie: Hydro 3 | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 12 | 5,00 | 8 | 5,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 4 | 0,00 | 0 | |||
Kategorie: FSR E21 | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Kneys Michal | CZ 039-17 | Plzeň | 115 | 15,22 | 40 | 15,90 | 50 | 0,00 | 56 | 1,80 | 59 | 13,30 | 1 300 | ||
2 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 109 | 19,09 | 48 | 9,10 | 54 | 8,00 | 52 | 0,30 | 55 | 11,00 | 1 138 | ||
3 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 108 | 25,73 | 45 | 4,50 | 50 | 2,80 | 55 | 14,00 | 53 | 11,60 | 975 | ||
4 | Rezek Matyáš | jun | CZ 182-23 | Praha 4 | 100 | 8,39 | 45 | 1,50 | 52 | 5,90 | 48 | 2,40 | 23 | 0,00 | 813 | |
5 | Petrle Jiří st. | CZ 182-11 | Praha 4 | 80 | 41,03 | 36 | 2,60 | 0 | 0,00 | 44 | 38,40 | 14 | 0,00 | 650 | ||
6 | Stankiewicz Eugeniusz | Polsko | 68 | 19,40 | 2 | 0,00 | 28 | 0,00 | 0 | 0,00 | 40 | 19,40 | 488 | |||
7 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 23 | 0,00 | 23 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 325 | ||
8 | Štěrba Radek | CZ 039-10 | Plzeň | 11 | 0,00 | 11 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 163 | ||
Poznámka: | ||||||||||||||||
Pro konečné hodnocení se započetl součet dvou nejlepších výsledků každého závodníka ze třech jízd. | ||||||||||||||||
Pro hodnocení (výsledek) byl vzat lepší výsledek z 1. nebo 2. jízdy a výsledek 3. a 4. jízdy. | ||||||||||||||||
Výsledkovou listinu z výstupů počítačového programu zpracoval: | Ing. Ivan Kneys | |||||||||||||||