Výsledky veřejné soutěže skupiny M - LO-68 |
23.09. - 24.09.2006 Plzeň - Ejpovice
|
Třída: FSR 400 | - společná | ||||||||||||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | |||||||||||||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | ||||||||||||
1 | Pelouch Jiří | CZ 145-14 | Ledenice | 40 | 15,23 | 16 | 11,81 | 0 | 0,00 | 23 | 13,08 | 17 | 2,15 | ||||||||||||
2 | Martínek Josef | CZ 148-15 | Náchod | 37 | 31,82 | 13 | 2,70 | 0 | 0,00 | 22 | 12,42 | 15 | 19,40 | ||||||||||||
3 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 36 | 24,79 | 13 | 25,00 | 14 | 22,63 | 21 | 9,40 | 15 | 15,39 | ||||||||||||
4 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 34 | 5,45 | 12 | 19,33 | 13 | 0,23 | 21 | 5,22 | 13 | 0,45 | ||||||||||||
5 | Petrle Jiří st. | CZ 182-11 | Praha 4 | 33 | 11,48 | 9 | 13,62 | 12 | 7,81 | 20 | 3,08 | 13 | 8,40 | ||||||||||||
6 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 33 | 22,25 | 13 | 11,59 | 5 | 0,00 | 20 | 10,66 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
7 | Štauber Jindřich | CZ 110-00 | Individ.člen | 33 | 29,33 | 9 | 16,59 | 11 | 24,28 | 21 | 5,33 | 12 | 24,00 | ||||||||||||
8 | Sršňová Zdeňka st. | CZ 148-13 | Náchod | 29 | 25,98 | 11 | 20,32 | 11 | 13,02 | 18 | 12,96 | 11 | 18,35 | ||||||||||||
9 | Štěrba David | jun | Plzeň | 10 | 24,71 | 10 | 24,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
Třída: ECOst | - společná | ||||||||||||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | |||||||||||||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | ||||||||||||
1 | Liesch Bernd | D-604 | Německo | 85 | 12,88 | 23 | 7,51 | 33 | 15,00 | 51 | 8,61 | 34 | 4,27 | ||||||||||||
2 | Schmidt Holger | D-1017 | Německo | 74 | 19,65 | 28 | 4,27 | 18 | 0,00 | 41 | 5,67 | 33 | 13,98 | ||||||||||||
3 | Luplow Maik | D-289 | Německo | 73 | 12,43 | 28 | 10,57 | 28 | 2,18 | 45 | 10,25 | 5 | 0,00 | ||||||||||||
4 | Štěrba Radek | CZ 039-10 | Plzeň | 72 | 13,87 | 20 | 20,13 | 24 | 11,03 | 43 | 9,58 | 29 | 4,29 | ||||||||||||
5 | Mašek Jiří | jun | CZ 039-06 | Plzeň | 72 | 23,40 | 28 | 10,84 | 9 | 0,00 | 43 | 11,83 | 29 | 11,57 | |||||||||||
6 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 71 | 1,62 | 28 | 15,31 | 30 | 0,29 | 41 | 1,33 | 29 | 5,49 | ||||||||||||
7 | Sršeň Jan | CZ 148-22 | Náchod | 67 | 16,16 | 32 | 11,50 | 33 | 11,77 | 26 | 0,00 | 34 | 4,39 | ||||||||||||
8 | Pauliny Luboš | CZ 039-09 | Plzeň | 61 | 21,66 | 0 | 0,00 | 28 | 12,53 | 33 | 9,13 | 2 | 0,00 | ||||||||||||
9 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 55 | 0,00 | 3 | 0,00 | 18 | 0,00 | 37 | 0,00 | 14 | 0,00 | ||||||||||||
10 | Sadílek Miroslav ml. | jun | CZ 182-26 | Praha 4 | 47 | 7,36 | 16 | 0,00 | 1 | 0,00 | 31 | 7,36 | 3 | 0,00 | |||||||||||
11 | Sadílek Miroslav st. | CZ 182-21 | Praha 4 | 24 | 0,00 | 14 | 0,00 | 16 | 0,00 | 8 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||||||
12 | Pubec Jan | CZ 039-19 | Plzeň | 22 | 0,00 | 22 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
Třída: ECOexp | - společná | ||||||||||||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | |||||||||||||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | ||||||||||||
1 | Hopf Karl Heinz | D-1346 | Německo | 73 | 10,54 | 23 | 6,06 | 26 | 2,28 | 42 | 2,16 | 31 | 8,38 | ||||||||||||
2 | Kneys Michal | CZ 039-17 | Plzeň | 72 | 6,50 | 27 | 10,91 | 27 | 5,42 | 40 | 5,75 | 32 | 0,75 | ||||||||||||
3 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 71 | 21,51 | 24 | 13,17 | 26 | 3,67 | 39 | 10,71 | 32 | 10,80 | ||||||||||||
4 | Melchert Harald | D-1306 | Německo | 69 | 4,31 | 23 | 9,70 | 28 | 8,52 | 39 | 1,16 | 30 | 3,15 | ||||||||||||
5 | Pubec Jan | CZ 039-19 | Plzeň | 68 | 4,74 | 23 | 8,77 | 23 | 14,35 | 40 | 4,74 | 28 | 0,00 | ||||||||||||
6 | Luplow Maik | D-289 | Německo | 67 | 5,30 | 24 | 6,58 | 26 | 5,79 | 35 | 0,48 | 32 | 4,82 | ||||||||||||
7 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 67 | 5,67 | 24 | 6,22 | 0 | 0,00 | 39 | 2,70 | 28 | 2,97 | ||||||||||||
8 | Witt Christoper | D-1162 | Německo | 60 | 7,11 | 24 | 12,49 | 26 | 0,00 | 31 | 6,89 | 29 | 0,22 | ||||||||||||
9 | Martínek Josef | CZ 148-15 | Náchod | 59 | 6,26 | 22 | 13,32 | 22 | 2,28 | 35 | 3,95 | 24 | 2,31 | ||||||||||||
10 | Schmidt Holger | D-1017 | Německo | 58 | 8,19 | 24 | 10,31 | 20 | 0,00 | 28 | 0,00 | 30 | 8,19 | ||||||||||||
11 | Sršeň Jan | CZ 148-22 | Náchod | 57 | 13,48 | 16 | 17,95 | 17 | 6,80 | 34 | 9,00 | 23 | 4,48 | ||||||||||||
12 | Mašek Jiří | jun | CZ 039-06 | Plzeň | 57 | 13,57 | 0 | 0,00 | 23 | 12,29 | 34 | 1,28 | 15 | 0,00 | |||||||||||
13 | Štauber Jindřich | CZ 110-00 | Individ.člen | 55 | 11,12 | 17 | 0,01 | 19 | 5,67 | 34 | 1,41 | 21 | 9,71 | ||||||||||||
14 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 55 | 13,25 | 8 | 0,00 | 22 | 9,98 | 29 | 0,00 | 26 | 13,25 | ||||||||||||
15 | Rezek Jaroslav | CZ 182-22 | Praha 4 | 48 | 26,81 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 32 | 0,84 | 16 | 25,97 | ||||||||||||
16 | Koutník Jan | CZ 039-03 | Plzeň | 47 | 31,02 | 6 | 0,00 | 17 | 6,74 | 28 | 18,46 | 19 | 12,56 | ||||||||||||
17 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 41 | 3,81 | 19 | 0,00 | 0 | 0,00 | 8 | 0,00 | 22 | 3,81 | ||||||||||||
18 | Štěrba Radek | CZ 039-10 | Plzeň | 21 | 3,89 | 21 | 3,89 | 18 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
Třída: Mono 1 | - společná | ||||||||||||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | |||||||||||||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | ||||||||||||
1 | Rezek Matyáš | jun | CZ 182-23 | Praha 4 | 31 | 18,10 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 16 | 12,37 | 15 | 5,73 | |||||||||||
2 | Luplow Maik | D-289 | Německo | 31 | 19,72 | 12 | 21,45 | 16 | 17,26 | 15 | 2,46 | 11 | 5,00 | ||||||||||||
3 | Heinecke Martin | D-369 | Německo | 31 | 20,74 | 12 | 31,58 | 15 | 6,11 | 16 | 15,01 | 15 | 5,73 | ||||||||||||
4 | Fischer Christian | Německo | 31 | 25,85 | 12 | 24,35 | 15 | 16,83 | 16 | 9,02 | 14 | 19,16 | |||||||||||||
5 | Petrle Jiří ml. | CZ 182-30 | Praha 4 | 30 | 41,58 | 14 | 30,08 | 18 | 20,75 | 12 | 20,83 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
6 | Hopf Karl Heinz | D-1346 | Německo | 20 | 5,00 | 12 | 0,00 | 5 | 0,00 | 8 | 5,00 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
7 | Pelouch David | jun | CZ 145-53 | Ledenice | 11 | 27,52 | 9 | 27,52 | 8 | 5,36 | 2 | 0,00 | 0 | 0,00 | |||||||||||
Třída: Mono 2 | - společná | ||||||||||||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | |||||||||||||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | ||||||||||||
1 | Matijevic Oliver | D-0649 | Německo | 35 | 23,01 | 15 | 6,40 | 15 | 14,55 | 20 | 16,61 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
2 | Heinecke Martin | D-369 | Německo | 26 | 51,09 | 10 | 51,00 | 7 | 0,00 | 16 | 0,09 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
Třída: Mono 3 | - společná | ||||||||||||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | |||||||||||||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | ||||||||||||
1 | Schmidt Holger | D-1017 | Německo | 38 | 29,74 | 15 | 15,93 | 0 | 0,00 | 21 | 20,17 | 17 | 9,57 | ||||||||||||
2 | Liesch Bernd | D-604 | Německo | 37 | 44,55 | 17 | 22,14 | 1 | 0,00 | 20 | 22,41 | 1 | 0,00 | ||||||||||||
3 | Hopf Karl Heinz | D-1346 | Německo | 10 | 0,25 | 9 | 0,00 | 10 | 0,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
Třída: Hydro 1 | - společná | ||||||||||||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | |||||||||||||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | ||||||||||||
1 | Kneys Michal | CZ 039-17 | Plzeň | 25 | 47,74 | 10 | 35,15 | 0 | 0,00 | 15 | 12,59 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
2 | Štauber Jindřich | CZ 110-00 | Individ.člen | 21 | 63,20 | 6 | 36,04 | 10 | 31,72 | 11 | 31,48 | 9 | 27,01 | ||||||||||||
3 | Pelouch Jiří | CZ 145-14 | Ledenice | 3 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 3 | 0,00 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
Třída: Hydro 2 | - společná | ||||||||||||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | |||||||||||||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | ||||||||||||
1 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 28 | 32,70 | 14 | 16,31 | 0 | 0,00 | 14 | 16,39 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
2 | Schmidt Holger | D-1017 | Německo | 26 | 9,01 | 13 | 15,40 | 13 | 0,26 | 2 | 0,00 | 13 | 8,75 | ||||||||||||
3 | Petrle Jiří ml. | CZ 182-30 | Praha 4 | 23 | 39,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 6 | 11,42 | 17 | 28,25 | ||||||||||||
4 | Witt Christoper | D-1162 | Německo | 17 | 28,20 | 2 | 0,00 | 7 | 12,71 | 10 | 15,49 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
5 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 13 | 0,00 | 6 | 0,00 | 9 | 0,00 | 4 | 0,00 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
6 | Škába Pavel | CZ 039-24 | Plzeň | 10 | 0,00 | 10 | 0,00 | 6 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
7 | Dvořák Josef | CZ 182-17 | Praha 4 | 9 | 55,35 | 9 | 55,35 | 7 | 51,32 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
Třída: Hydro 3 | - společná | ||||||||||||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | |||||||||||||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | ||||||||||||
1 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 28 | 19,73 | 14 | 0,00 | 16 | 19,73 | 9 | 0,00 | 12 | 0,00 | ||||||||||||
2 | Luplow Maik | D-289 | Německo | 20 | 26,47 | 5 | 0,00 | 8 | 26,47 | 0 | 0,00 | 12 | 0,00 | ||||||||||||
3 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 17 | 0,00 | 10 | 23,01 | 12 | 0,00 | 5 | 0,00 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
4 | Heinecke Martin | D-369 | Německo | 13 | 0,00 | 5 | 0,00 | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | 8 | 0,00 | ||||||||||||
Třída: FSR E21 | - společná | ||||||||||||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | |||||||||||||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | ||||||||||||
1 | Kneys Michal | CZ 039-17 | Plzeň | 83 | 6,57 | 38 | 3,71 | 42 | 6,57 | 41 | 0,00 | 8 | 0,00 | ||||||||||||
2 | Luplow Maik | D-289 | Německo | 81 | 31,69 | 31 | 19,49 | 41 | 14,56 | 22 | 21,97 | 40 | 17,13 | ||||||||||||
3 | Petrle Jiří st. | CZ 182-11 | Praha 4 | 67 | 24,64 | 25 | 0,00 | 30 | 4,12 | 37 | 20,52 | 26 | 0,00 | ||||||||||||
4 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 64 | 18,78 | 0 | 0,00 | 37 | 18,78 | 27 | 0,00 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
5 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 51 | 9,51 | 29 | 9,51 | 26 | 10,09 | 22 | 0,00 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
6 | Melchert Harald | D-1306 | Německo | 39 | 0,00 | 6 | 0,24 | 22 | 0,00 | 17 | 0,00 | 0 | 0,00 | ||||||||||||
Poznámka: | |||||||||||||||||||||||||
Pro konečné hodnocení se započetl součet dvou nejlepších výsledků každého závodníka ze třech jízd. | |||||||||||||||||||||||||
Pro hodnocení (výsledek) byl vzat lepší výsledek z 1. nebo 2. jízdy a výsledek 3. a 4. jízdy. | |||||||||||||||||||||||||
Výsledkovou listinu z výstupů počítačového programu zpracoval: | Ing. Ivan Kneys |