Celkové hodnocení skupiny M za rok 2006 |
|
Třída: FSR 400 - junioři | ||||||||||
Seriál | Elektroregata | MS | Mezinárodní | Celkem | ||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | MiČR | Praha | Thale | soutěže | body | ||
1 | Pelouch David | CZ 145-53 | Ledenice | 3 690 | 3 690 | |||||
2 | Miletín Miroslav | CZ 058-37 | Hradec Králo | 3 621 | 3 621 | |||||
3 | Tlamicha Michal | CZ 018-17 | Dvůr Králové | 2 789 | 2 789 | |||||
4 | Dvořák Jan | CZ 058-61 | Hradec Králo | 2 072 | 2 072 | |||||
5 | Černický Ondřej | CZ 182-15 | Praha 4 | 1 772 | 1 772 | |||||
6 | Fišer Adam | CZ 182-02 | Praha 4 | 1 429 | 1 429 | |||||
7 | Čížek Lukáš | CZ 058-26 | Hradec Králo | 1 362 | 1 362 | |||||
8 | Tlamicha Jan | CZ 018-12 | Dvůr Králové | 1 316 | 1 316 | |||||
9 | Heidinger Robert ml. | CZ 145-50 | Ledenice | 893 | 893 | |||||
10 | Černická Kateřina | CZ 182-16 | Praha 4 | 625 | 625 | |||||
11 | Fišer Štepán | CZ 182- | Praha 4 | 298 | 298 | |||||
12 | Zajíc Pavel | CZ 058-47 | Hradec Králo | 183 | 183 | |||||
13 | Polák Jan | CZ 058-70 | Hradec Králo | 163 | 163 | |||||
20 701 | ||||||||||
Třída: FSR 400 - senioři | ||||||||||
Seriál | Elektroregata | MS | Mezinárodní | Celkem | ||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | MiČR | Praha | Thale | soutěže | body | ||
1 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 3 960 | 3 960 | |||||
2 | Martínek Josef | CZ 148-15 | Náchod | 3 843 | 3 843 | |||||
3 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 3 309 | 3 309 | |||||
4 | Štauber Jindřich | CZ 110-00 | Individ.člen | 2 934 | 2 934 | |||||
5 | Rezková Jolana | CZ 182-20 | Praha 4 | 1 854 | 1 854 | |||||
6 | Petrle Jiří st. | CZ 182-11 | Praha 4 | 1 721 | 1 721 | |||||
7 | Gregor Tomáš | CZ 348-06 | KLM Třešť | 1 669 | 1 669 | |||||
8 | Švec Zdeněk | CZ 058-48 | Hradec Králo | 1 254 | 1 254 | |||||
9 | Sršňová Zdeňka st. | CZ 148-13 | Náchod | 1 172 | 1 172 | |||||
10 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 935 | 935 | |||||
11 | Linhart Jiří | CZ 148-02 | Náchod | 668 | 668 | |||||
12 | Černický Luděk | CZ 182- | Praha 4 | 548 | 548 | |||||
13 | Štěrba Radek | CZ 039-10 | Plzeň | 440 | 440 | |||||
14 | Heidinger Robert st. | CZ 145-49 | Ledenice | 293 | 293 | |||||
15 | Polák Michal | CZ 058-69 | Hradec Králo | 147 | 147 | |||||
Třída: ECO Standard - junioři | ||||||||||
Seriál | Elektroregata | MS | Mezinárodní | Celkem | ||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | MiČR | Praha | Thale | soutěže | body | ||
1 | Mašek Jiří | CZ 039-06 | Plzeň | 3 880 | 1 830 | 2 860 | 2 860 | 6 740 | ||
2 | Hosnedl Petr | CZ 145-26 | Ledenice | 2 073 | 1 464 | 1 748 | 1 748 | 3 821 | ||
3 | Ferjančič Michal | CZ 145-16 | Ledenice | 1 646 | 1 098 | 1 908 | 1 908 | 3 554 | ||
4 | Miletín Miroslav | CZ 058-37 | Hradec Králo | 2 563 | 2 563 | |||||
5 | Tlamicha Jan | CZ 018-12 | Dvůr Králové | 2 307 | 2 307 | |||||
6 | Černický Ondřej | CZ 182-15 | Praha 4 | 1 965 | 1 965 | |||||
7 | Čížek Lukáš | CZ 058-26 | Hradec Králo | 1 904 | 1 904 | |||||
8 | Tlamicha Michal | CZ 018-17 | Dvůr Králové | 976 | 976 | |||||
9 | Heidinger Robert ml. | CZ 145-50 | Ledenice | 488 | 488 | |||||
10 | Dvořák Jan | CZ 058-61 | Hradec Králo | 476 | 476 | |||||
11 | Sadílek Miroslav ml. | CZ 182-26 | Praha 4 | 427 | 427 | |||||
Třída: ECO Standard - senioři | ||||||||||
Seriál | Elektroregata | MS | Mezinárodní | Celkem | ||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | MiČR | Praha | Thale | soutěže | body | ||
1 | Pubec Jan | CZ 039-19 | Plzeň | 3 821 | 1 751 | 2 702 | 2 702 | 6 523 | ||
2 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 3 308 | 1 911 | 2 816 | 2 816 | 6 124 | ||
3 | Sršeň Jan | CZ 148-22 | Náchod | 3 478 | 2 252 | 2 252 | 5 730 | |||
4 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 2 502 | 1 113 | 1 690 | 1 690 | 4 192 | ||
5 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 2 480 | 1 433 | 1 433 | 3 913 | |||
6 | Štěrba Radek | CZ 039-10 | Plzeň | 2 535 | 479 | 479 | 3 014 | |||
7 | Gregor Tomáš | CZ 348-06 | KLM Třešť | 1 311 | 1 311 | |||||
8 | Koutník Jan | CZ 039-03 | Plzeň | 979 | 320 | 320 | 1 299 | |||
9 | Sadílek Miroslav st. | CZ 182-21 | Praha 4 | 1 005 | 1 005 | |||||
10 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 106 | 674 | 674 | 780 | |||
11 | Pauliny Luboš | CZ 039-09 | Plzeň | 572 | 572 | |||||
12 | Šteffel Václav | CZ 039-16 | Plzeň | 326 | 326 | |||||
13 | Heidinger Robert st. | CZ 145-49 | Ledenice | 293 | 293 | |||||
Třída: ECO Expert | ||||||||||
Seriál | Elektroregata | MS | Mezinárodní | Celkem | ||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | MiČR | Praha | Thale | soutěže | body | ||
1 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 4 060 | 2 235 | 3 192 | 3 192 | 7 252 | ||
2 | Kneys Michal | CZ 039-17 | Plzeň | 4 300 | 374 | 2 566 | 2 566 | 6 866 | ||
3 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 3 656 | 1 862 | 2 982 | 2 982 | 6 638 | ||
4 | Pubec Jan | CZ 039-19 | Plzeň | 3 411 | 1 956 | 3 120 | 3 120 | 6 531 | ||
5 | Mašek Jiří | jun | CZ 039-06 | Plzeň | 2 800 | 1 830 | 2 800 | 2 800 | 5 600 | |
6 | Pelouch Jiří | CZ 145-14 | Ledenice | 2 068 | 2 498 | 2 498 | 4 566 | |||
7 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 2 759 | 932 | 932 | 3 691 | |||
8 | Štauber Jindřich | CZ 110-00 | Individ.člen | 2 409 | 1 212 | 1 212 | 3 621 | |||
9 | Martínek Josef | CZ 148-15 | Náchod | 2 611 | 653 | 653 | 3 264 | |||
10 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 1 886 | 1 304 | 1 304 | 3 190 | |||
11 | Sršeň Jan | CZ 148-22 | Náchod | 3 003 | 140 | 140 | 3 143 | |||
12 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 1 781 | 1 118 | 1 118 | 2 899 | |||
13 | Ferjančič Michal | jun | CZ 145-16 | Ledenice | 1 187 | 1 098 | 1 680 | 1 680 | 2 867 | |
14 | Štěrba Radek | CZ 039-10 | Plzeň | 1 839 | 0 | 1 839 | ||||
15 | Mašek Stanislav | CZ 039-01 | Plzeň | 707 | 839 | 839 | 1 546 | |||
16 | Hosnedl Petr | jun | CZ 145-26 | Ledenice | 303 | 732 | 748 | 748 | 1 051 | |
17 | Koutník Jan | CZ 039-03 | Plzeň | 490 | 465 | 465 | 955 | |||
18 | Dvořák Josef | CZ 182-17 | Praha 4 | 601 | 0 | 601 | ||||
19 | Škába Ivan | CZ 039-04 | Plzeň | 139 | 0 | 139 | ||||
20 | Rezek Jaroslav | CZ 182-22 | Praha 4 | 66 | 0 | 66 | ||||
Třída: Mono 1 | ||||||||||
Seriál | Elektroregata | MS | Mezinárodní | Celkem | ||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | MiČR | Praha | Thale | soutěže | body | ||
1 | Petrle Jiří ml. | CZ 182-30 | Praha 4 | 3 760 | 1 629 | 2 364 | 2 364 | 6 124 | ||
2 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 2 690 | 2 130 | 2 742 | 2 742 | 5 432 | ||
3 | Rezek Jaroslav | CZ 182-22 | Praha 4 | 2 834 | 2 004 | 1 322 | 2 004 | 4 838 | ||
4 | Pelouch Jiří | CZ 145-14 | Ledenice | 2 856 | 626 | 1 038 | 1 038 | 3 894 | ||
5 | Rezek Matyáš | jun | CZ 182-23 | Praha 4 | 2 049 | 2 049 | ||||
6 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 366 | 1 253 | 1 420 | 1 420 | 1 786 | ||
7 | Linhart Jiří | CZ 148-02 | Náchod | 0 | 852 | 852 | 852 | |||
Třída: Mono 2 | ||||||||||
Seriál | Elektroregata | MS | Mezinárodní | Celkem | ||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | MiČR | Praha | Thale | soutěže | body | ||
1 | Rezek Jaroslav | CZ 182-22 | Praha 4 | 549 | 1 862 | 1 862 | 1 862 | |||
2 | Linhart Jiří | CZ 148-02 | Náchod | 248 | 248 | 248 | ||||
Třída: Hydro 1 | ||||||||||
Seriál | Elektroregata | MS | Mezinárodní | Celkem | ||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | MiČR | Praha | Thale | soutěže | body | ||
1 | Kneys Michal | CZ 039-17 | Plzeň | 3 490 | 1 785 | 1 984 | 1 984 | 5 474 | ||
2 | Pelouch Jiří | CZ 145-14 | Ledenice | 2 301 | 1 340 | 198 | 1 340 | 3 641 | ||
3 | Štauber Jindřich | CZ 110-00 | Individ.člen | 1 149 | 447 | 447 | 1 596 | |||
Třída: Hydro 2 | ||||||||||
Seriál | Elektroregata | MS | Mezinárodní | Celkem | ||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | MiČR | Praha | Thale | soutěže | body | ||
1 | Dvořák Josef | CZ 182-17 | Praha 4 | 3 590 | 1 340 | 2 240 | 2 240 | 5 830 | ||
2 | Pelouch Jiří | CZ 145-14 | Ledenice | 1 952 | 2 428 | 2 428 | 4 380 | |||
3 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 1 638 | 1 785 | 1 680 | 1 785 | 3 423 | ||
4 | Petrle Jiří ml. | CZ 182-30 | Praha 4 | 1 394 | 447 | 560 | 560 | 1 954 | ||
5 | Škába Pavel | CZ 039-24 | Plzeň | 732 | 0 | 732 | ||||
6 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 488 | 0 | 488 | ||||
7 | Rezek Jaroslav | CZ 182-22 | Praha 4 | 383 | 0 | 383 | ||||
8 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 244 | 0 | 244 | ||||
Třída: Hydro 3 | ||||||||||
Seriál | Elektroregata | MS | Mezinárodní | Celkem | ||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | MiČR | Praha | Thale | soutěže | body | ||
1 | Rezek Jaroslav | CZ 182-22 | Praha 4 | 2 136 | 2 136 | 2 136 | ||||
2 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 1 336 | 1 336 | 1 336 | ||||
3 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 1 068 | 1 068 | 1 068 | ||||
Třída: FSR E21 | ||||||||||
Seriál | Elektroregata | MS | Mezinárodní | Celkem | ||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | MiČR | Praha | Thale | soutěže | body | ||
1 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 3 068 | 1 803 | 1 670 | 1 803 | 4 871 | ||
2 | Kneys Michal | CZ 039-17 | Plzeň | 3 570 | 1 202 | 1 170 | 1 202 | 4 772 | ||
3 | Rezek Matyáš | jun | CZ 182-23 | Praha 4 | 2 754 | 1 602 | 1 725 | 1 725 | 4 479 | |
4 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 2 049 | 1 002 | 1 338 | 1 338 | 3 387 | ||
5 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 655 | 1 838 | 1 838 | 2 493 | |||
6 | Petrle Jiří st. | CZ 182-11 | Praha 4 | 1 933 | 500 | 500 | 2 433 | |||
7 | Ferjančič Michal | jun | CZ 145-16 | Ledenice | 1 056 | 1 151 | 1 151 | 2 207 | ||
8 | Štěrba Radek | CZ 039-10 | Plzeň | 163 | 401 | 401 | 564 | |||
Poznámka: | ||||||||||
Do výsledků byly započteny body ze seriálu mistrovství skupiny M a body za umístění mezinárodních soutěžích (lepší výsledek). | ||||||||||
U mezinírodní soutěže Elektroregata Praha byl uplatněn koeficient 1,5 | ||||||||||
U soutěží MS byl uplatněn koeficient 2 s výjimkou soutěží, které byly konány jako mezinárodní soutěže Nautilus (FSR E jun), zde byl uplatněn koeficient 1,5 | ||||||||||
Tučně vyznačení modeláři budou zařazeni do širšího reprezentačního týmu pro rok 2007. V případě konání ME bude při jmenování reprezentačního týmu přihlédnuto k výsledkům ME 2005, konaného v Moersu. | ||||||||||
Zpracoval: Ing. Ivan Kneys, vedoucí skupiny M | V Plzni dne 27.10.2006 |