|
Třída:
E 400 - junioři |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 21 |
Lo 22 |
Lo 23 |
Lo 24 |
Lo 25 |
Celkový |
Pořadí |
Jméno |
|
Klub |
Náchod |
Praha |
Plzeň |
Borovany |
Praha |
výsledek |
1 |
|
Pelouch David |
|
Ledenice |
|
500 |
1 000 |
500 |
|
2 000 |
2 |
|
Gregor Tomáš |
|
KLM Třešť |
|
|
667 |
583 |
|
1 250 |
3 |
|
Černický Ondřej |
|
Praha 4 |
|
|
333 |
83 |
500 |
916 |
4 |
|
Tlamicha Jan |
|
Náchod |
|
|
|
|
583 |
583 |
5 |
|
Tlamicha Michal |
|
Náchod |
|
|
|
|
250 |
250 |
6 |
|
Černická Kateřina |
|
Praha 4 |
|
|
|
|
167 |
167 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třída:E
400 - senioři |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 21 |
Lo 22 |
Lo 23 |
Lo 24 |
Lo 25 |
Celkový |
Pořadí |
Jméno |
|
Klub |
Náchod |
Praha |
Plzeň |
Borovany |
Praha |
výsledek |
1 |
|
Balcar Josef |
|
Náchod |
1 000 |
1 000 |
1 000 |
|
|
3 000 |
2 |
|
Sršňová Zdeňka |
|
Náchod |
286 |
750 |
600 |
917 |
1 000 |
2 667 |
3 |
|
Martínek Josef |
|
Náchod |
857 |
875 |
700 |
667 |
917 |
2 649 |
4 |
|
Sršeň Zdeněk |
|
Náchod |
571 |
625 |
900 |
833 |
833 |
2 566 |
5 |
|
Dvořák Josef |
|
Praha 4 |
714 |
375 |
800 |
|
667 |
2 181 |
6 |
|
Petrle Jiří st. |
|
Praha 4 |
429 |
125 |
500 |
750 |
83 |
1 679 |
7 |
|
Štauber Jindřich |
|
Individ.člen |
|
|
|
417 |
750 |
1 167 |
8 |
|
Linhart Lukáš |
|
Náchod |
|
|
|
1 000 |
|
1 000 |
9 |
|
Sršňová Zdeňka st. |
|
Náchod |
|
|
100 |
333 |
417 |
850 |
10 |
|
Rezková Jolana |
|
Praha 4 |
143 |
250 |
200 |
167 |
333 |
783 |
11 |
|
Pubec Jan |
|
Plzeň |
|
|
400 |
|
|
400 |
12 |
|
Linhart Jiří |
|
Náchod |
|
|
300 |
|
|
300 |
13 |
|
Rybníček Michal |
|
nečlen KLM |
|
|
|
250 |
|
250 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třída:
ECO st - junioři |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 21 |
Lo 22 |
Lo 23 |
Lo 24 |
Lo 25 |
Celkový |
Pořadí |
Jméno |
|
Klub |
Náchod |
Praha |
Plzeň |
Borovany |
Praha |
výsledek |
1 |
|
Mašek Jiří |
|
Plzeň |
667 |
167 |
1 000 |
1 000 |
1 000 |
3 000 |
2 |
|
Ferjančič Michal |
|
Ledenice |
833 |
|
778 |
800 |
|
2 411 |
3 |
|
Hosnedl Petr |
|
Ledenice |
917 |
|
889 |
400 |
|
2 206 |
4 |
|
Černický Ondřej |
|
Praha 4 |
|
833 |
667 |
200 |
667 |
2 167 |
5 |
|
Frühauf David |
|
Praha 4 |
583 |
1 000 |
333 |
|
500 |
2 083 |
6 |
|
Tlamicha Jan |
|
Dvůr Králové |
500 |
500 |
444 |
|
833 |
1 833 |
7 |
|
Gregor Tomáš |
|
Třešť |
1 000 |
|
111 |
600 |
|
1 711 |
8 |
|
Behro Filip |
|
Dvůr Králové |
750 |
667 |
|
|
167 |
1 584 |
9 |
|
Tlamicha Michal |
|
Dvůr Králové |
250 |
333 |
222 |
|
333 |
916 |
10 |
|
Pelouch Jiří ml. |
|
Ledenice |
|
|
556 |
|
|
556 |
11 |
|
Wozniak Kryzstof |
|
Polsko |
417 |
|
|
|
|
417 |
12 |
|
Stolarek Jakub |
|
Polsko |
333 |
|
|
|
|
333 |
12 |
|
Stankiewicz Przemysl |
|
Polsko |
167 |
|
|
|
|
167 |
13 |
|
Wozniak Mateuzs |
|
Polsko |
83 |
|
|
|
|
83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třída:
ECOst - senioři |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 21 |
Lo 22 |
Lo 23 |
Lo 24 |
Lo 25 |
Celkový |
Pořadí |
Jméno |
|
Klub |
Náchod |
Praha |
Plzeň |
Borovany |
Praha |
výsledek |
1 |
|
Fišer Zbyněk |
|
Praha 4 |
1 000 |
1 000 |
1 000 |
|
1 000 |
3 000 |
2 |
|
Sršeň Jan |
|
Náchod |
|
|
900 |
1 000 |
875 |
2 775 |
3 |
|
Sršňová Zdeňka |
|
Náchod |
625 |
571 |
500 |
875 |
750 |
2 250 |
4 |
|
Pubec Jan |
|
Plzeň |
875 |
857 |
200 |
500 |
500 |
2 232 |
5 |
|
Sršeň Zdeněk |
|
Náchod |
375 |
714 |
700 |
750 |
625 |
2 164 |
6 |
|
Štěrba Radek |
|
Plzeň |
750 |
286 |
600 |
125 |
125 |
1 636 |
7 |
|
Štauber Jindřich |
|
Individ.člen |
125 |
429 |
|
625 |
|
1 179 |
8 |
|
Linhart Lukáš |
|
Náchod |
|
|
800 |
|
|
800 |
9 |
|
Humpl Jan |
|
nečlen KLM |
|
|
300 |
375 |
|
675 |
10 |
|
Sadílek Miroslav |
|
Praha 4 |
|
143 |
|
250 |
250 |
643 |
11 |
|
Kachnowicz Lukasz |
|
Polsko |
500 |
|
|
|
|
500 |
12 |
|
Šteffel Václav |
|
Plzeň |
|
|
100 |
|
375 |
475 |
13 |
|
Koutník Jan |
|
Plzeň |
|
|
400 |
|
|
400 |
14 |
|
Stolarek Piotr |
|
Polsko |
250 |
|
|
|
|
250 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třída:
ECOexp - společná |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 21 |
Lo 22 |
Lo 23 |
Lo 24 |
Lo 25 |
Celkový |
Pořadí |
Jméno |
|
Klub |
Náchod |
Praha |
Plzeň |
Borovany |
Praha |
výsledek |
1 |
|
Kneys Michal |
|
Plzeň |
1 000 |
1 000 |
1 000 |
|
1 000 |
3 000 |
2 |
|
Sršeň Jan |
|
Náchod |
|
|
938 |
1 000 |
833 |
2 771 |
3 |
|
Fišer Zbyněk |
|
Praha 4 |
923 |
923 |
875 |
|
917 |
2 763 |
4 |
|
Pubec Jan |
|
Plzeň |
769 |
769 |
63 |
909 |
583 |
2 447 |
5 |
|
Pelouch Jiří ml. |
jun |
Ledenice |
|
846 |
500 |
636 |
667 |
2 149 |
6 |
|
Sršňová Zdeňka |
|
Náchod |
615 |
692 |
188 |
545 |
750 |
2 057 |
7 |
|
Balcar Josef |
|
Náchod |
692 |
615 |
750 |
|
|
2 057 |
8 |
|
Švorčík Vratislav |
|
Praha 4 |
846 |
231 |
|
818 |
333 |
1 997 |
9 |
|
Sršeň Zdeněk |
|
Náchod |
308 |
538 |
688 |
455 |
417 |
1 681 |
10 |
|
Martínek Josef |
|
Náchod |
538 |
308 |
625 |
273 |
250 |
1 471 |
11 |
|
Vaňouch Miloš |
|
Praha 4 |
462 |
154 |
813 |
|
|
1 429 |
12 |
|
Linhart Lukáš |
|
Náchod |
|
|
563 |
727 |
|
1 290 |
13 |
|
Němec Jiří |
|
Praha 4 |
385 |
462 |
438 |
|
83 |
1 285 |
14 |
|
Štauber Jindřich |
|
Individ.člen |
231 |
385 |
313 |
|
500 |
1 198 |
15 |
|
Ferjančič Michal |
jun |
Ledenice |
154 |
|
375 |
182 |
|
711 |
16 |
|
Mašek Jiří |
jun |
Plzeň |
|
|
|
364 |
167 |
531 |
17 |
|
Štěrba Radek |
|
Plzeň |
77 |
77 |
125 |
91 |
|
293 |
18 |
|
Koutník Jan |
|
Plzeň |
|
|
250 |
|
|
250 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třída:
Mono 1 - společná |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 21 |
Lo 22 |
Lo 23 |
Lo 24 |
Lo 25 |
Celkový |
Pořadí |
Jméno |
|
Klub |
Náchod |
Praha |
Plzeň |
Borovany |
Praha |
výsledek |
1 |
|
Petrle Jiří ml. |
|
Praha 4 |
|
1 000 |
500 |
1 000 |
667 |
2 667 |
2 |
|
Rezek Jaroslav |
|
Praha 4 |
0 |
667 |
667 |
500 |
1 000 |
2 334 |
3 |
|
Pelouch Jiří ml. |
jun |
Ledenice |
|
833 |
167 |
250 |
333 |
1 416 |
4 |
|
Vaňouch Miloš |
|
Praha 4 |
|
|
1 000 |
|
|
1 000 |
5 |
|
Linhart Jiří |
|
Náchod |
|
|
833 |
|
|
833 |
6 |
|
Škába Pavel |
|
Plzeň |
|
500 |
333 |
|
|
833 |
7 |
|
Linhart Lukáš |
|
Náchod |
|
|
|
750 |
|
750 |
8 |
|
Hynek Pavel |
|
Praha 4 |
|
333 |
|
|
|
333 |
9 |
|
Sadílek Miroslav |
|
Praha 4 |
|
167 |
|
|
|
167 |
10 |
|
Kachnowicz Andrzej |
|
Polsko |
0 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třída:
Mono 2 - společná |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 21 |
Lo 22 |
Lo 23 |
Lo 24 |
Lo 25 |
Celkový |
Pořadí |
Jméno |
|
Klub |
Náchod |
Praha |
Plzeň |
Borovany |
Praha |
výsledek |
1 |
|
Rezek Jaroslav |
|
Náchod |
0 |
0 |
1 000 |
0 |
|
1 000 |
2 |
|
Linhart Jiří |
|
Náchod |
|
|
667 |
|
|
667 |
3 |
|
Pelouch Jiří ml. |
jun. |
Ledenice |
|
|
333 |
|
|
333 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třída:
Hydro 1 - společná |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 21 |
Lo 22 |
Lo 23 |
Lo 24 |
Lo 25 |
Celkový |
Pořadí |
Jméno |
|
Klub |
Náchod |
Praha |
Plzeň |
Borovany |
Praha |
výsledek |
1 |
|
Kneys Michal |
|
Plzeň |
1 000 |
500 |
1 000 |
|
1 000 |
3 000 |
2 |
|
Pelouch Jiří ml. |
jun |
Ledenice |
|
1 000 |
|
1 000 |
667 |
2 667 |
3 |
|
Štauber Jindřich |
|
Individ.člen |
286 |
750 |
333 |
750 |
333 |
1 833 |
4 |
|
Petrle Jiří ml. |
|
Praha 4 |
714 |
250 |
667 |
250 |
|
1 631 |
5 |
|
Stolarek Piotr |
|
Polsko |
857 |
|
|
|
|
857 |
6 |
|
Kachnowicz Lukasz |
|
Polsko |
571 |
|
|
|
|
571 |
7 |
|
Humpl Jan |
|
nečlen KLM |
|
|
|
500 |
|
500 |
8 |
|
Kachnowicz Andrzej |
|
Polsko |
429 |
|
|
|
|
429 |
9 |
|
Stolarek Adrian |
|
Polsko |
143 |
|
|
|
|
143 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třída:
Hydro 2 - společná |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 21 |
Lo 22 |
Lo 23 |
Lo 24 |
Lo 25 |
Celkový |
Pořadí |
Jméno |
|
Klub |
Náchod |
Praha |
Plzeň |
Borovany |
Praha |
výsledek |
1 |
|
Dvořák Josef |
|
Praha 4 |
0 |
0 |
1 000 |
|
|
1 000 |
2 |
|
Linhart Lukáš |
|
Náchod |
|
|
667 |
0 |
|
667 |
3 |
|
Škába Pavel |
|
Plzeň |
|
0 |
333 |
|
|
333 |
4 |
|
Pelouch Jiří ml. |
jun |
Ledenice |
|
|
|
0 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třída:
Hydro 3 - společná |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 21 |
Lo 22 |
Lo 23 |
Lo 24 |
Lo 25 |
Celkový |
Pořadí |
Jméno |
|
Klub |
Náchod |
Praha |
Plzeň |
Borovany |
Praha |
výsledek |
1 |
|
Němec Jiří |
|
Praha 4 |
|
750 |
1 000 |
|
|
1 750 |
2 |
|
Fišer Zbyněk |
|
Praha 4 |
|
1 000 |
333 |
|
|
1 333 |
3 |
|
Rezek Jaroslav |
|
Praha 4 |
|
250 |
667 |
|
|
917 |
4 |
|
Švorčík Vratislav |
|
Praha 4 |
0 |
500 |
|
|
|
500 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třída:
FSR E21- společná |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 21 |
Lo 22 |
Lo 23 |
Lo 24 |
Lo 25 |
Celkový |
Pořadí |
Jméno |
|
Klub |
Náchod |
Praha |
Plzeň |
Borovany |
Praha |
výsledek |
1 |
|
Kneys Michal |
|
Plzeň |
1 000 |
1 000 |
1 000 |
|
857 |
3 000 |
2 |
|
Švorčík Vratislav |
|
Praha 4 |
750 |
800 |
|
750 |
714 |
2 300 |
3 |
|
Petrle Jiří st. |
|
Praha 4 |
250 |
600 |
600 |
500 |
286 |
1 700 |
4 |
|
Fišer Zbyněk |
|
Praha 4 |
500 |
200 |
200 |
|
1 000 |
1 700 |
5 |
|
Sršňová Zdeňka |
|
Náchod |
|
|
|
1 000 |
571 |
1 571 |
6 |
|
Škába Ivan |
|
Plzeň |
|
|
800 |
|
|
800 |
7 |
|
Rezek Matyáš |
jun |
Praha 4 |
|
|
400 |
250 |
143 |
793 |
8 |
|
Štěrba Radek |
|
Plzeň |
|
|
|
|
429 |
429 |
9 |
|
Rezek Jaroslav |
|
Praha 4 |
|
400 |
|
|
|
400 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poznámka: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pro konečné
hodnocení byl započten součet
třech nejlepších výsledků ze serialových soutěží, tyto výsledky
jsou v tabulce vyznačeny tučně. |
|
|
V kategoriích,
kde se soutěže zúčastnili méně než 3 startující, nejbyly body do
seriálu MiČR přidělovány. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tabulku z výsledkových
listin seriálových soutěží sestavil Ing. Ivan Kneys, vedoucí skupiny
M |