Výsledky seriálového závodu MRČR
26.6. - 27.6.2004
-
Náchod
Kategorie: FSR 400
- společná
Výsledek
1. jízda
2. jízda
3. jízda
4. jízda
Pořadí
Jméno
Licence
Klub
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
1
Balcar Josef
CZ 148-10
Náchod
43
12,80
21
2,36
21
6,27
22
10,44
20
6,32
2
Sršeň Zdeněk
CZ 148-24
Náchod
41
12,04
5
0,00
19
23,29
21
11,21
20
0,83
3
Sršeň Jan
CZ 148-22
Náchod
39
7,92
18
0,11
19
1,32
20
6,60
19
5,71
4
Martínek Josef
CZ 148-15
Náchod
39
21,10
20
12,80
19
0,72
19
8,30
19
9,78
5
Sršňová Zdeňka
CZ 148-21
Náchod
38
4,95
19
0,94
18
7,25
19
4,01
19
4,51
6
Petrle Jiří st.
CZ 182-11
Praha 4
38
24,56
19
11,54
1
0,00
19
13,02
19
16,21
Kategorie: ECO st
- junioři
Výsledek
1. jízda
2. jízda
3. jízda
4. jízda
Pořadí
Jméno
Licence
Klub
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
1
Gregor Tomáš
CZ 348-06
KLM Třešť
83
16,35
41
9,00
41
31,35
42
7,35
37
0,00
2
Šebesta Filip
CZ 148-18
Náchod
83
18,88
42
14,22
41
5,00
29
3,18
41
4,66
3
Ferjančíč Michal
CZ 145-016
Ledenice
78
31,46
0
0,00
37
5,98
40
8,51
38
22,95
4
Zomb Piotr
Polsko
77
26,95
0
0,00
38
12,79
37
1,26
39
14,16
5
Mašek Jiří
CZ 039-06
Plzeň
72
19,64
36
3,45
13
0,00
11
0,00
36
16,19
6
Szymkowiak Mateusz
Polsko
63
0,00
32
0,00
31
0,00
31
0,00
13
0,00
7
Wozniak Krzysztof
Polsko
57
21,96
0
0,00
28
8,18
29
13,78
0
0,00
Kategorie: ECOst
- senioři
Výsledek
1. jízda
2. jízda
3. jízda
4. jízda
Pořadí
Jméno
Licence
Klub
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
1
Linhart Lukáš
CZ 148-07
Náchod
90
6,14
45
9,72
46
2,52
44
3,62
43
5,87
2
Sršeň Jan
CZ 148-22
Náchod
90
8,89
43
6,64
45
0,60
44
0,11
45
8,29
3
Pubec Jan
CZ 039-19
Plzeň
86
17,68
39
0,00
42
4,77
44
12,91
21
0,00
4
Sršeň Zdeněk
CZ 148-24
Náchod
80
40,80
40
23,67
40
26,35
40
17,13
37
0,33
5
Štěrba Radek
CZ 039-10
Plzeň
75
7,03
37
0,00
37
5,16
38
7,03
35
0,60
6
Štauber Jindrich
CZ 0-110
Individ.člen
75
11,47
37
4,72
36
2,74
37
24,71
38
6,75
7
Koutník Jan
CZ 039-03
Plzeň
74
14,76
36
12,47
35
0,26
36
2,02
38
12,74
8
Sršňová Zdeňka
CZ 148-21
Náchod
70
66,39
31
5,87
32
0,00
33
29,43
37
36,96
9
Petrle Jiří st.
CZ 182-11
Praha 4
1
0,00
1
0,00
1
0,00
0
0,00
0
0,00
Kategorie: ECOexp
- junioři
Výsledek
1. jízda
2. jízda
3. jízda
4. jízda
Pořadí
Jméno
Licence
Klub
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
1
Šebesta Filip
CZ 148-18
Náchod
75
34,40
37
8,06
33
4,05
8
0,00
38
26,34
2
Ferjančíč Michal
CZ 145-016
Ledenice
53
17,98
25
3,94
26
12,89
27
5,09
23
1,90
3
Pelouch Jiří ml.
CZ 145-014
Ledenice
33
5,70
0
0,00
32
5,70
1
0,00
0
0,00
Kategorie: ECOexp
- senioři
Výsledek
1. jízda
2. jízda
3. jízda
4. jízda
Pořadí
Jméno
Licence
Klub
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
1
Kneys Michal
CZ 039-17
Plzeň
77
7,48
38
9,05
32
5,69
39
2,45
38
5,03
2
Švorčík Vratislav
CZ 182-01
Praha 4
75
30,49
36
4,65
35
12,12
38
5,69
37
24,80
3
Sršeň Jan
CZ 148-22
Náchod
72
7,59
34
0,53
36
4,65
6
0,00
36
2,94
4
Linhart Lukáš
CZ 148-07
Náchod
69
8,25
34
5,04
33
14,21
34
0,25
35
8,00
5
Petrle Jiří ml.
CZ 182-30
Praha 4
69
8,42
33
8,22
34
5,03
35
3,39
33
10,58
6
Balcar Josef
CZ 148-10
Náchod
69
12,38
28
3,88
10
0,00
34
4,43
35
7,95
7
Kusz Jan
Polsko
69
12,87
4
0,00
33
1,08
24
2,62
36
11,79
8
Pubec Jan
CZ 039-19
Plzeň
68
19,62
31
13,06
34
12,39
33
12,62
34
7,23
9
Martínek Josef
CZ 148-15
Náchod
65
14,08
32
6,35
29
3,00
32
0,26
33
13,82
10
Sršeň Zdeněk
CZ 148-24
Náchod
64
15,34
29
2,18
32
9,65
28
7,62
32
5,69
11
Sršňová Zdeňka
CZ 148-21
Náchod
64
16,83
31
0,86
32
11,84
32
5,48
32
11,35
12
Štauber Jindrich
CZ 0-110
Individ.člen
63
40,01
26
7,07
31
18,33
30
0,75
32
21,68
13
Štěrba Radek
CZ 039-10
Plzeň
61
6,61
29
10,91
29
4,26
32
2,35
26
0,00
14
Rezek Jaroslav
148-25
Náchod
57
18,42
29
0,53
13
0,00
12
0,00
28
17,89
15
Vaňouch Miloš
CZ 182-07
Praha 4
57
25,79
29
2,34
35
25,79
0
0,00
22
0,00
Němec Jiří
CZ 182-12
Praha 4
0
0,00
0
0,00
0
0,00
0
0,00
0
0,00
Kategorie: Mono 1
- společná
Výsledek
1. jízda
2. jízda
3. jízda
4. jízda
Pořadí
Jméno
Licence
Klub
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
1
Linhart Lukáš
CZ 148-07
Náchod
45
19,18
20
14,87
22
5,53
21
15,42
23
13,65
2
Rollinger Michal
CZ 039-28
Plzeň
44
29,35
21
8,00
22
18,17
20
16,90
22
11,18
3
Vaňouch Miloš
CZ 182-07
Praha 4
43
37,63
20
18,60
21
19,86
18
22,67
22
17,77
4
Šebesta Viktor
CZ-148-11
Náchod
39
19,02
0
0,00
8
0,00
19
12,67
20
6,35
5
Petrle Jiří ml.
CZ 182-30
Praha 4
37
10,00
3
0,00
3
0,00
20
5,00
17
5,00
6
Šebesta Filip
jun
CZ 148-18
Náchod
37
13,49
20
0,00
14
3,28
17
37,55
17
13,49
7
Pelouch Jiří ml.
jun
CZ 145-014
Ledenice
17
11,57
17
11,57
13
0,00
0
0,00
0
0,00
Kategorie: Hydro 1
- junioři
Výsledek
1. jízda
2. jízda
3. jízda
4. jízda
Pořadí
Jméno
Licence
Klub
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
1
Szymkowiak Mateusz
Polsko
28
0,49
0
0,00
19
0,49
8
0,00
9
0,00
2
Šebesta Filip
CZ 148-18
Náchod
20
4,07
20
4,07
0
0,00
0
0,00
0
0,00
3
Pelouch Jiří ml.
CZ 145-014
Ledenice
17
0,00
17
0,00
0
0,00
0
0,00
0
0,00
Kategorie: Hydro 1
- senioři
Výsledek
1. jízda
2. jízda
3. jízda
4. jízda
Pořadí
Jméno
Licence
Klub
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
1
Rollinger Michal
CZ 039-28 P
lzeň
38
25,49
18
11,70
17
4,12
17
18,51
20
13,79
2
Rezek Jaroslav
CZ 148-25
Náchod
32
0,00
15
0,00
13
18,68
14
0,00
17
0,00
3
Štauber Jindrich
CZ 0-110
Individ.člen
31
25,06
16
19,45
0
0,00
14
10,99
15
5,61
4
Petrle Jiří ml.
CZ 182-30
Praha 4
28
15,88
15
0,00
0
0,00
2
0,00
13
15,88
Kategorie: Hydro 2
- společná
Výsledek
1. jízda
2. jízda
3. jízda
4. jízda
Pořadí
Jméno
Licence
Klub
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
1
Linhart Lukáš
CZ 148-07
Náchod
46
10,94
22
5,00
19
0,00
17
0,00
24
5,94
2
Šebesta Filip
jun
CZ 148-18
Náchod
38
54,33
19
50,15
12
5,00
18
0,00
19
4,18
3
Rezek Jaroslav
CZ 148-25
Náchod
38
68,22
19
46,14
5
5,00
19
22,08
0
0,00
4
Pelouch Jiří ml.
jun
CZ 145-014
Ledenice
6
0,00
3
0,00
6
0,00
0
0,00
0
0,00
Kategorie: Hydro 3
- společná
Výsledek
1. jízda
2. jízda
3. jízda
4. jízda
Pořadí
Jméno
Licence
Klub
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
1
Rezek Jaroslav
CZ 148-25
Náchod
45
23,12
22
4,12
22
4,23
20
6,76
23
19,00
Švorčík Vratislav
CZ 182-01
Praha 4
0
0,00
0
0,00
0
0,00
0
0,00
0
0,00
Němec Jiří
CZ 182-12
Praha 4
0
0,00
0
0,00
0
0,00
0
0,00
0
0,00
Kategorie: FSR E21
- společná
Výsledek
1. jízda
2. jízda
3. jízda
4. jízda
Pořadí
Jméno
Licence
Klub
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
Kola
/ Čas
1
Švorčík Vratislav
CZ 182-01
Praha 4
102
12,59
51
4,52
52
12,59
50
0,00
0
0,00
2
Sršňová Zdeňka
CZ 148-21
Náchod
80
27,26
42
9,35
30
0,00
38
17,91
0
0,00
3
Petrle Jiří st.
CZ 182-11
Praha 4
14
0,00
14
0,00
7
0,00
0
0,00
0
0,00
Poznámka:
Pro konečné hodnocení
se započetl součet dvou nejlepších výsledků každého závodníka ze třech jízd.
Pro hodnocení (výsledek) byl vzat lepší výsledek z 1. nebo 2. jízdy a výsledek
3. a 4. jízdy.