Konečné výsledky
|
Započítávají se tři nejlepší bodová hodnocení z 5ti soutěží :
Lo-11 26. - 27. 04. Osek n/B. (Přerov)
Lo-12 24 – 25. 05. Račice Radčice)
Lo-13 21. - 22. 06. Holice (Vys. Mýto)
L0-14 16. - 17. 08. Jemnice (Mor.Budějovice)
Lo-15 19. - 21. 9. Břehy (Pardubice)
Kategorie FSR-V 3,5 jun. ( 8 )
|
Jméno |
Klub |
11-Pře. |
12-Rač |
13-VM |
14-MB |
15-Pce |
Součet
|
1. |
Navrátilová
Lenka |
Pardubice |
15 |
15
|
21
|
18 |
18 |
57 |
2. |
Lejsek
Petr |
Vysoké
Mýto |
21 |
-
|
12
|
10 |
21 |
54 |
3. |
Raška
Pavel |
Přerov |
18 |
21
|
15
|
8 |
12 |
54
|
4. |
Vítek
Lukáš |
Nečlen |
- |
18 |
10
|
12 |
15 |
45
|
5. |
Zvalová
Lenka |
Šala,
SK |
- |
- |
18 |
15 |
- |
33
|
6. |
Alloush
Marek |
Duchcov |
- |
12 |
-
|
- |
10 |
22
|
7. |
Golavšek
Neli |
Velenje |
- |
- |
- |
21 |
- |
21
|
8. |
Otáhal
Karel |
M.Budějovice |
12 |
-
|
-
|
6 |
- |
18
|
Kategorie FSR-V 3,5 sen. ( 28 )
|
Jméno |
Klub |
11-Pře. |
12-Rač |
13-VM |
14-MB |
15-Pce |
Součet
|
1. |
Sloup
Michal |
Praha
4 |
10 |
18
|
15
|
- |
21 |
54
|
2. |
Rajniš
Michal |
Brandýs
n/L. |
21 |
0
|
-
|
18 |
8 |
47
|
3. |
Mátl
Luděk |
Slavkov |
- |
6 |
18
|
4 |
18 |
42
|
4. |
Kobrle
Josef |
Vysoké
Mýto |
2 |
4
|
21
|
0 |
12 |
37
|
5. |
Fapšo
Jaroslav |
Turnov |
- |
21 |
5
|
3 |
10 |
36 |
6. |
Pazdera
Michal |
Přerov |
3 |
15
|
3
|
5 |
15 |
35
|
7. |
Polák
Jiří |
Radčice |
12 |
12
|
10
|
8 |
6 |
34
|
8. |
Kadeřábek
Martin |
Radčice |
18 |
5
|
8
|
0 |
4 |
31
|
9. |
Hájek
Karel |
Praha
4 |
15 |
3
|
0
|
10 |
5 |
30 |
10. |
Runkas
Lubomír |
M.Budějovice |
1 |
8
|
-
|
15 |
0 |
24 |
11. |
Krajča
Jaroslav |
M.Budějovice |
- |
10 |
-
|
12 |
0 |
22
|
12. |
Kucera
Christian |
Wien,AUT |
- |
- |
- |
21 |
- |
21 |
13. |
Rajnišová
Lenka |
Brandýs
n/L. |
- |
- |
12 |
- |
1,5 |
13,5 |
14. |
Lejsek
Petr |
Vysoké
Mýto |
8 |
-
|
0 |
- |
3 |
11 |
15. |
Čapek
Jan |
Turnov |
6 |
2
|
2
|
- |
- |
10
|
16. |
Till
Václav |
Vysoké
Mýto |
5 |
0,5
|
4
|
- |
- |
9,5
|
17. |
Neuman
Petr |
Turnov |
- |
0 |
6 |
- |
- |
6 |
18. |
Szabados
Lubomír |
Bratislava,
SLK |
- |
- |
0 |
6 |
- |
6 |
19. |
Chvojka
František |
Pardubice |
4 |
0
|
0
|
- |
1,5 |
5,5 |
20. |
Golavšek
Samo |
Velenje,SLO |
- |
- |
- |
2 |
- |
2 |
21. |
Gažo
Miro |
Blratislava,
SLK |
- |
- |
1 |
0 |
- |
1 |
22. |
Copey
Klaus |
Hannower,GER |
- |
- |
- |
1 |
- |
1 |
23. |
Posel
Zdeněk |
St.Boleslav |
- |
0,5 |
- |
0 |
- |
0,5 |
24. |
Havránek
Miloslav |
Litvínov |
- |
0 |
- |
- |
- |
0 |
|
Jurkovič
Marian |
Bratislava,SLK |
|
|
|
0 |
- |
0 |
|
Pinkas
Pavel |
Pardubice |
- |
- |
- |
0 |
0 |
0 |
|
Golavšek
Julian |
Velenje,SLO |
- |
- |
- |
0 |
- |
0 |
|
Schramel
Helmut |
Wien,AUT |
- |
- |
- |
0 |
- |
0 |
24. |
Krajča
Zdeněk |
M.Budějovice |
- |
- |
- |
- |
0 |
0 |
Kategorie FSR-V 7,5 jun. ( 10 )
|
Jméno |
Klub |
11-Pře. |
12-Rač |
13-VM |
14-MB |
15-Pce |
Součet |
1. |
Raška
Tomáš |
Přerov |
15 |
21
|
12
|
5 |
21 |
57 |
2. |
Lamač
Petr |
Turnov |
18 |
-
|
21
|
8 |
18 |
57
|
3. |
Navrátilová
Lenka |
Pardubice |
- |
18 |
15
|
18 |
10 |
51
|
4. |
Vejvoda
Jan |
i.č.
Bernartice |
- |
15 |
18
|
10 |
15 |
48 |
5. |
Lejsek
Petr |
Vysoké
Mýto |
21 |
-
|
10 |
6 |
5 |
37
|
6. |
Golavšek
Julian |
Velenje,SLO |
- |
- |
- |
21 |
- |
21 |
7. |
Otáhal
Karel |
M.Budějovice |
12 |
-
|
-
|
- |
6 |
18
|
8. |
Haupt
Lukáš |
Turnov |
- |
- |
- |
15 |
12 |
15 |
9. |
Kyselá
Simona |
Přerov |
- |
- |
- |
12 |
8 |
12 |
10. |
Havlíček
Jaroslav |
Přerov |
10 |
-
|
-
|
- |
- |
10
|
¨
Kategorie FSR-V 7,5 sen. ( 25 )
|
Jméno |
Klub |
11-Pře. |
12-Rač |
13-VM |
14-MB |
15-Pce |
Součet
|
1. |
Štička
David |
Přerov |
21 |
21
|
21
|
21 |
8 |
63 |
2. |
Směták
Bohumil |
Přerov |
18 |
3
|
3
|
12 |
21 |
51
|
3: |
Rajniš
Jaroslav |
Brandýs
n/L. |
12 |
15
|
18
|
0 |
12 |
45
|
4. |
Navrátil
Josef |
Pardubice |
15 |
18
|
6
|
6 |
3 |
39
|
5. |
Žák
Václav |
Jablonec |
- |
8 |
15 |
0 |
15 |
38 |
6. |
Žaroský
Zdeněk |
Slavkov |
8 |
-
|
8
|
0 |
18 |
34
|
7. |
Mátl
Luděk |
Slavkov |
- |
12 |
12 |
4 |
6 |
30 |
8. |
Žeravský
Erik |
Č.Budějovice |
10 |
-
|
2
|
8 |
10 |
28
|
9. |
Vítek
Pavel |
i.č.
Opařany |
5 |
1,5 |
10
|
0 |
5 |
20
|
10. |
Vaněrka
Petr |
Duchcov |
- |
5 |
0 |
10 |
4 |
19 |
11. |
Kucera
Michael |
Wien,AUT |
- |
- |
- |
18 |
- |
18 |
12. |
Doppler
Helmut |
Schrems,AUT |
- |
- |
- |
15 |
- |
15 |
13. |
Mrňa
David |
M.Budějovice |
- |
10 |
- |
- |
- |
10 |
14. |
Čapek
Jan |
Turnov |
6 |
4
|
0
|
- |
- |
10
|
15. |
Kobrle
Josef |
Vysoké
Mýto |
4 |
-
|
5
|
0 |
- |
9
|
16. |
Krajča
Jaroslav |
M.Budějovice |
- |
6 |
- |
- |
- |
6 |
17. |
Zvalo
Dušan |
Šala,
SK |
- |
- |
4 |
1,5 |
- |
5,5 |
18. |
Otáhalová
Eva |
M.Budějovice |
- |
- |
- |
5 |
- |
5 |
19. |
Himmer
Gottfried |
Schrems,AUT |
- |
- |
- |
3 |
- |
3 |
20. |
Posel
Zdeněk |
St.Boleslav |
- |
1,5 |
- |
0 |
- |
1,5 |
21. |
Copey
Klaus |
Hannower,GER |
- |
- |
- |
1,5 |
- |
1,5 |
22. |
Vlk
Leopold |
Vysoké
Mýto |
- |
- |
1 |
- |
- |
1 |
23. |
Škvarenina
David |
-nečlen |
- |
0 |
- |
- |
- |
0 |
|
Snížek
Josef |
Plzeň |
- |
- |
- |
0 |
- |
0 |
23 |
Gažo
Miro |
Bratislava,SLK |
- |
- |
- |
0 |
- |
0 |
Kategorie FSR-V 15 ( 27 ) :
|
Jméno |
Klub |
11-Pře. |
12-Rač |
13-VM |
14-MB |
15-Pce |
Součet |
1.
|
Štička
David |
Přerov |
12 |
21
|
21
|
21 |
21 |
63
|
2. |
Raška
Jaromír |
Přerov |
18 |
15
|
6
|
18 |
0
|
51
|
3. |
Hájek
Karel |
Praha
4 |
10 |
1
|
15
|
6 |
15 |
40
|
4. |
Lamač
Petr |
Turnov |
1 |
18
|
10
|
0 |
10 |
38
|
5. |
Vejvoda
Pavel |
I.č.Bernartice |
15 |
2
|
8
|
12 |
3 |
35
|
6. |
Till
Václav |
Vysoké
Mýto |
21 |
4
|
0
|
0 |
5 |
30 |
7. |
Vlk
Leopold |
Vysoké
Mýto |
- |
- |
3 |
15 |
12 |
30 |
8. |
Vaněrka
Petr |
Duchcov |
- |
0 |
12 |
10 |
8 |
30 |
9. |
Jakubec
Jan |
Turnov |
- |
8 |
0 |
0 |
18 |
26 |
10. |
Žaroský
Zdeněk |
Slavkov |
6 |
-
|
18
|
0 |
0 |
24
|
11. |
Raška
Martin jun. |
Přerov |
3 |
10
|
2
|
8 |
0 |
21
|
12. |
Kadeřábek
Martin |
Radčice |
4 |
12
|
4
|
0 |
2 |
20
|
13. |
Kuban
Petr |
Přerov |
8 |
-
|
0
|
- |
6 |
14 |
14. |
Sloup
Michal |
Praha
4 |
5 |
3
|
5
|
- |
4 |
14
|
15. |
Runkas
Lubomír |
M.Budějovice |
0 |
5
|
-
|
5 |
0 |
10 |
16. |
Kobrle
Josef |
Vysoké
Mýto |
0 |
6
|
0
|
0 |
0 |
6
|
17. |
Kucera
Christian |
Wien,AUT |
- |
- |
- |
4 |
- |
4 |
18. |
Mrňa
David |
M.Budějovice |
- |
- |
- |
3 |
0 |
3 |
19. |
Chvojka
František |
Pardubice |
2 |
0
|
0
|
0 |
1 |
3
|
20. |
Copey
Klaus |
Hannower,GER |
- |
- |
- |
1,5 |
- |
1,5 |
21. |
Jurkovič
Marian |
Bratislava,SLK |
- |
- |
- |
1,5 |
- |
1,5 |
22. |
Bílek
Michal |
-nečlen |
- |
- |
1 |
- |
- |
1 |
23. |
Pazdera
Michal |
Přerov |
- |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
|
Mátl
Luděk |
Slavkov |
- |
0 |
0 |
0 |
- |
0 |
|
Snížková
Petra |
Plzeň |
- |
- |
- |
0 |
- |
0 |
|
Schramel
Helmut |
Wien,AUT |
- |
- |
- |
0 |
- |
0 |
23. |
Himmer
Gottfried |
Schrems,AUT |
- |
- |
- |
0 |
- |
0 |
Ze zaslaných výsledkových listin zpracoval J. Lejsek, kontrola P.Lamač,