Kategorie: FSR 400 - společná | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Martínek Josef | NAC | 18 | 16,65 | 18 | 12,36 | 18 | 22,13 | 19 | 13,1 |
2 | - | Sršeň Zdeněk | NAC | 15 | 14,23 | 16 | 10,99 | 19 | 11,37 | 18 | 10,6 |
3 | - | Sršňová Zdeňka | NAC | 17 | 1,71 | 18 | 16,70 | 17 | 0,44 | 19 | 1,1 |
4 | - | Steiner M. jun. | NAC | 10 | 15,82 | 15 | 8,24 | 0 | 0,00 | 0 | 0,0 |
5 | - | Sršeň Jan, jun. | NAC | 11 | 0,00 | 19 | 13,41 | 18 | 9,89 | 19 | 11,8 |
7 | - | Balcar Josef | NAC | 17 | 5,61 | 0 | 0,00 | 16 | 5,77 | 10 | 0,0 |
8 | - | Pelouch Jiří st. | LED | 18 | 13,46 | 20 | 15,38 | 17 | 2,42 | 18 | 9,8 |
Kategorie: FSR 400 - společná | Výsledné pořadí | ||||||||||
Rozjížďky | |||||||||||
Jméno | Klub | Kola | /Čas | ||||||||
1 | Sršeň Jan, jun. | NAC | 38 | 25,17 | |||||||
2 | Pelouch Jiří st. | LED | 38 | 25,21 | |||||||
3 | Sršňová Zdeňka | NAC | 37 | 17,80 | |||||||
4 | Sršeň Zdeněk | NAC | 37 | 21,92 | |||||||
5 | Martínek Josef | NAC | 37 | 35,26 | |||||||
6 | Balcar Josef | NAC | 33 | 11,38 | |||||||
7 | Steiner Michal, jun. | NAC | 25 | 24,06 |
Kategorie: FSR-ECOst - junioři | |||||||||||
1. skupina | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Mašek Jiří | PLZ | 17 | 0,00 | 33 | 6,20 | 37 | 8,73 | 39 | 18,7 |
2 | - | Wozniak Krzystof | ZPL | 0 | 0,00 | 10 | 4,88 | 6 | 0,00 | 2 | 0,0 |
3 | - | Jirrman Tomáš | DVK | 21 | 17,18 | 23 | 0,00 | 23 | 0,00 | 0 | 0,0 |
4 | - | Tlamicha Jan | DVK | 21 | 11,36 | 23 | 26,03 | 20 | 5,70 | 0 | 0,0 |
5 | - | Bín Tomáš | DVK | 25 | 4,33 | 26 | 0,00 | 27 | 10,04 | 29 | 14,1 |
6 | - | Linhart Lukáš | NAC | 31 | 0,60 | 12 | 0,00 | 36 | 0,49 | 41 | 0,8 |
2. skupina | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Darvašová Soňa | DVK | 30 | 42,34 | 35 | 11,41 | 35 | 4,50 | 37 | 10,9 |
2 | - | Gregor Tomáš | DVK | 25 | 0,00 | 23 | 0,00 | 17 | 0,00 | 0 | 0,0 |
3 | - | Jagielská Natalia | ZPL | 32 | 18,11 | 29 | 10,43 | 29 | 19,00 | 27 | 0,4 |
4 | - | Steiner Michal | NAC | 28 | 0,00 | 8 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,0 |
5 | - | Hosnedl Petr | LED | 29 | 17,29 | 28 | 0,00 | 32 | 11,15 | 33 | 6,0 |
6 | - | Zomb Piotr | ZPL | 8 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,0 |
3. skupina | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Wozniak Mateuzs | ZPL | 26 | 5,16 | 12 | 0,00 | 29 | 0,11 | 8 | 0,0 |
2 | - | Tlamicha Michal | DVK | 1 | 0,00 | 18 | 0,00 | 10 | 0,00 | 0 | 0,0 |
3 | - | Sršeň Jan | NAC | 35 | 2,96 | 40 | 9,17 | 24 | 0,00 | 31 | 0,0 |
5 | - | Druzdz Lukasz | ZPL | 22 | 0,00 | 32 | 0,00 | 5 | 0,00 | 32 | 9,8 |
6 | - | Ferjančíč Michal | LED | 31 | 6,53 | 33 | 10,15 | 32 | 0,00 | 35 | 54,4 |
Kategorie: FSR-ECOst - junioři | Výsledné pořadí | ||||||||||
Rozjížďky | Finále | ||||||||||
Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | ||||||
1 | Sršeň Jan | NAC | 75 | 12,13 | 40 | 6,26 | |||||
2 | Mašek Jiří | PLZ | 76 | 27,40 | 39 | 11,36 | |||||
3 | Darvašová Soňa | DVK | 72 | 15,43 | 35 | 9,72 | |||||
4 | Ferjančíč Michal | LED | 68 | 64,58 | 31 | 8,18 | |||||
5 | Hosnedl Petr | LED | 65 | 17,19 | 13 | 0,00 | |||||
6 | Linhart Lukáš | NAC | 77 | 1,26 | 8 | 0,00 | |||||
7 | Druzdz Lukasz | ZPL | 64 | 9,83 | |||||||
8 | Jagielská Natalia | ZPL | 61 | 28,54 | |||||||
9 | Bín Tomáš | DVK | 56 | 24,10 | |||||||
10 | Wozniak Mateuzs | ZPL | 55 | 5,27 | |||||||
11 | Gregor Tomáš | DVK | 48 | 0,00 | |||||||
12 | Jirman Tomáš | IND | 46 | 0,00 | |||||||
13 | Tlamicha Jan | DVK | 44 | 37,39 | |||||||
14 | Steiner Michal | NAC | 36 | 0,00 | |||||||
15 | Tlamicha Michal | DVK | 28 | 0,00 | |||||||
16 | Wozniak Krzystof | ZPL | 16 | 4,88 | |||||||
17 | Zomb Piotr | ZPL | 8 | 0,00 |
Kategorie: FSR-ECOst - senioři | |||||||||||
1. skupina | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Štěrba Radek | PLZ | 39 | 7,08 | 41 | 8,68 | 42 | 31,30 | 40 | 0,0 |
2 | - | Stolarek Adrian | ZPL | 35 | 4,67 | 29 | 5,66 | 40 | 13,67 | 40 | 19,9 |
3 | - | Fišer Zbyněk | PHA | 41 | 14,39 | 42 | 22,02 | 0 | 0,00 | 0 | 0,0 |
4 | - | Martínek Evžen | ADJ | 22 | 0,00 | 27 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,0 |
2. skupina | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Štauber Jindřich | IND | 38 | 18,61 | 28 | 1,47 | 11 | 0,00 | 35 | 26,0 |
2 | - | Kneys Michal | PLZ | 39 | 13,28 | 9 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,0 |
3 | - | Wargulak Waldemar | ZPL | 36 | 14,27 | 35 | 11,80 | 16 | 0,00 | 39 | 7,5 |
4 | - | Pubec Jan | PLZ | 38 | 15,42 | 31 | 0,00 | 41 | 0,00 | 39 | 0,0 |
Kategorie: FSR-ECOst - senioři | Výsledné pořadí | ||||||
Rozjížďky | Finále | ||||||
Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | ||
1 | Fišer Zbyněk | PHA | 83 | 36,41 | 41 | 17,24 | |
2 | Pubec Jan | PLZ | 80 | 0,00 | 41 | 19,11 | |
3 | Štěrba Radek | PLZ | 83 | 39,98 | 40 | 11,15 | |
4 | Wargulak Waldemar | ZPL | 75 | 21,79 | 39 | 7,36 | |
5 | Stolarek Adrian | ZPL | 80 | 33,60 | 38 | 6,26 | |
6 | Štauber Jindřich | IND | 73 | 44,64 | 30 | 0 | |
7 | Martínek Evžen | ADJ | 49 | 0,00 | |||
8 | Kneys Michal | PLZ | 48 | 13,28 |
Kategorie: FSR-ECOex - junioři | |||||||||||
1. skupina | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Pelouch Jiří ml. | LED | 25 | 0,00 | 32 | 8,83 | 26 | 0,00 | 37 | 6,6 |
2 | - | Sršeň Jan | NAC | 29 | 0,00 | 28 | 10,37 | 31 | 8,27 | 30 | 10,1 |
3 | - | Linhart Lukáš | NAC | 34 | 4,81 | 32 | 0,00 | 33 | 1,95 | 36 | 7,1 |
Kategorie: FSR-ECOex - junioři | Výsledné pořadí | |||||||||||
Rozjížďky | ||||||||||||
Jméno | Klub | Kola | /Čas | |||||||||
1 | Linhart Lukáš | NAC | 70 | 11,94 | ||||||||
2 | Pelouch Jiří ml. | LED | 69 | 15,46 | ||||||||
3 | Sršeň Jan | NAC | 61 | 18,36 |
Kategorie: FSR-ECOex - senioři | |||||||||||
1. skupina | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Martínek Josef | NAC | 29 | 5,25 | 27 | 6,24 | 30 | 5,48 | 30 | 4,3 |
2 | - | Sršeň Zdeněk | NAC | 31 | 12,51 | 27 | 9,09 | 31 | 7,73 | 32 | 15,0 |
4 | - | Petrle Jiří ml. | PHA | 30 | 14,81 | 30 | 0,64 | 29 | 0,00 | 31 | 17,7 |
5 | - | Martínek Evžen | ADJ | 1 | 0,00 | 33 | 11,35 | 0 | 0,00 | 0 | 0,0 |
2. skupina | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Švorčík Vratislav | PHA | 34 | 6,30 | 34 | 6,25 | 34 | 3,55 | 5 | 0,0 |
2 | - | Štauber Jindrich | IND | 2 | 0,00 | 30 | 1,85 | 0 | 0,00 | 0 | 0,0 |
3 | - | Kneys Michal | PLZ | 31 | 8,66 | 22 | 0,00 | 10 | 0,00 | 25 | 0,0 |
4 | - | Fišer Zbyněk | PHA | 32 | 0,15 | 22 | 0,00 | 34 | 0,97 | 26 | 0,0 |
5 | - | Balcar Josef | NAC | 15 | 0,00 | 7 | 0,00 | 31 | 4,60 | 29 | 6,2 |
3. skupina | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Štěrba Radek | PLZ | 0 | 0,00 | 4 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,0 |
2 | - | Steiner Jiří | NAC | 25 | 11,96 | 10 | 0,00 | 24 | 11,46 | 0 | 0,0 |
3 | - | Vaňouch Miloš | PHA | 34 | 5,64 | 34 | 12,95 | 32 | 17,94 | 0 | 0,0 |
4 | - | Sršňová Zdeňka | NAC | 31 | 1,91 | 29 | 2,24 | 19 | 0,00 | 32 | 24,0 |
5 | - | Němec Jiří | PHA | 31 | 4,05 | 33 | 0,86 | 31 | 3,39 | 34 | 4,4 |
Kategorie: FSR-ECOex - senioři | Výsledné pořadí | ||||||||
Rozjížďky | Finále | ||||||||
Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | ||||
1 | Fišer Zbyněk | PHA | 66 | 1,12 | 33 | 6,02 | |||
2 | Vaňouch Miloš | PHA | 68 | 18,59 | 33 | 7,67 | |||
3 | Sršňová Zdeňka | NAC | 63 | 25,95 | 32 | 0,25 | |||
4 | Sršeň Zdeněk | NAC | 63 | 22,71 | 29 | 4,98 | |||
5 | Švorčík Vratislav | PHA | 68 | 9,80 | 29 | 6,84 | |||
6 | Němec Jiří | PHA | 67 | 5,23 | 29 | 8,38 | |||
7 | Petrle Jiří ml. | PHA | 61 | 18,37 | |||||
8 | Martínek Josef | NAC | 60 | 9,75 | |||||
9 | Balcar Josef | NAC | 60 | 10,79 | |||||
10 | Kneys Michal | PLZ | 56 | 8,66 | |||||
11 | Steiner Jiří | NAC | 49 | 23,42 | |||||
12 | Martínek Evžen | ADJ | 34 | 11,35 | |||||
13 | Štauber Jindrich | IND | 32 | 1,85 | |||||
14 | Štěrba Radek | PLZ | 4 | 0,00 |
Kategorie: Mono 1 - junioři | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | ||
1 | - | Šebesta Filip | NAC | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 19 | 7,94 | 20 | 15,47 |
2 | - | Steiner Michal | NAC | 9 | 0,00 | 6 | 5,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
3 | - | Darvašová Soňa | DVK | 14 | 0,00 | 15 | 0,00 | 1 | 5,00 | 15 | 0,00 |
4 | - | Linhart Lukáš | NAC | 21 | 3,33 | 21 | 17,77 | 20 | 6,68 | 19 | 0,00 |
Kategorie: Mono 1 - junioři | Výsledné pořadí | ||||
Rozjížďky | |||||
Jméno | Klub | Kola | /Čas | ||
1 | Linhart Lukáš | NAC | 42 | 21,10 | |
2 | Šebesta Filip | NAC | 39 | 23,41 | |
3 | Darvašová Soňa | DVK | 30 | 0,00 | |
4 | Steiner Michal | NAC | 15 | 5,00 |
Kategorie: Mono 1 - senioři | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Vaňouch Miloš | PHA | 16 | 10,91 | 17 | 8,60 | 20 | 25,91 | 18 | 25,69 |
2 | - | Wargulak Waldemar | ZPL | 18 | 16,24 | 21 | 14,32 | 19 | 18,33 | 12 | 0,00 |
3 | - | Rollinger Michal | PLZ | 14 | 4,87 | 19 | 14,75 | 20 | 14,37 | 20 | 25,30 |
4 | - | Kachnowicz A. | ZPL | 19 | 5,58 | 19 | 5,14 | 8 | 5,00 | 19 | 7,07 |
5 | - | Šebesta Viktor | NAC | 16 | 18,66 | 16 | 15,42 | -1 | 5,00 | 20 | 14,32 |
6 | - | Linhart Jiří | NAC | 0 | 0,00 | 8 | 9,21 | 17 | 17,45 | 10 | 5,00 |
Kategorie: Mono 1 - senioři | Výsledné pořadí | ||||
Rozjížďky | |||||
Jméno | Klub | Kola | /Čas | ||
1 | Wargulak Waldemar | ZPL | 40 | 32,65 | |
2 | Rollinger Michal | PLZ | 40 | 39,67 | |
3 | Kachnowicz Andrzej | ZPL | 38 | 10,72 | |
4 | Vaňouch Miloš | PHA | 38 | 51,60 | |
5 | Šebesta Viktor | NAC | 36 | 32,98 | |
6 | Linhart Jiří | NAC | 27 | 22,45 |
Kategorie: Mono 2- společná | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Vaňouch Miloš | PHA | 12 | 5,00 | 0 | 0,00 | 22 | 5,31 | 22 | 2,84 |
2 | - | Linhart Jiří | NAC | 20 | 34,47 | 20 | 29,70 | 20 | 14,92 | 4 | 0,00 |
3 | - | Linhart Lukáš j. | NAC | 22 | 6,24 | 17 | 9,05 | 21 | 20,36 | 19 | 21,68 |
4 | - | Šebesta Viktor | NAC | 21 | 17,00 | 21 | 29,81 | 22 | 16,46 | 22 | 42,94 |
Kategorie: Mono 2 - společná | Výsledné pořadí | ||||||||||
Rozjížďky | |||||||||||
Jméno | Klub | Kola | /Čas | ||||||||
1 | Vaňouch Miloš | PHA | 44 | 8,15 | |||||||
2 | Šebesta Viktor | NAC | 44 | 59,40 | |||||||
3 | Linhart Lukáš, jun. | NAC | 43 | 26,60 | |||||||
4 | Linhart Jiří | NAC | 40 | 44,62 |
Kategorie: Hydro 1 - společná | |||||||||||
1. skupina | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Štauber Jindrich | IND | 5 | 0,00 | 13 | 0,00 | 12 | 0,00 | 13 | 5,00 |
2 | - | Šebesta Filip | jun NAC | 18 | 17,08 | 19 | 17,36 | 19 | 13,90 | 0 | 0,00 |
3 | - | Petrle Jiří ml. | PHA | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
4 | - | Kachnowicz Andrz | ZPL | 18 | 3,02 | 19 | 2,25 | 19 | 21,49 | 18 | 11,04 |
2. skupina | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Fišer Zbyněk | PHA | 19 | 18,02 | 20 | 17,47 | 21 | 16,53 | 16 | 0,00 |
2 | - | Kneys Michal | PLZ | 20 | 13,46 | 22 | 8,90 | 20 | 0,99 | 22 | 14,88 |
3 | Wargulak Waldemar | ZPL | 1 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | |
4 | - | Pelouch Jiří ml. | jun LED | 1 | 5,00 | 16 | 14,06 | 20 | 15,55 | 0 | 0,00 |
Kategorie: Hydro 1 - společná | Výsledné pořadí | |||||||
Rozjížďky | Finále | |||||||
Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |||
1 | Fišer Zbyněk | PHA | 41 | 34,00 | 20 | 4,01 | ||
2 | Kneys Michal | PLZ | 44 | 23,78 | 20 | 5,66 | ||
3 | Pelouch Jiří ml., jun. | LED | 40 | 16,48 | 19 | 0,83 | ||
4 | Kachnowicz Andrzej | ZPL | 38 | 23,74 | 19 | 2,75 | ||
5 | Štauber Jindřich | IND | 26 | 5,00 | 14 | 19,28 | ||
6 | Šebesta Filip, jun. | NAC | 38 | 31,26 | 7 | 0,00 | ||
7 | Petrle Jiří ml. | PHA | 1 | 0,00 | ||||
8 | Wargulak Waldemar | ZPL | 1 | 0,00 |
Kategorie: FSR E21 - společná | |||||||||||
1. | jízda | 2. | jízda | 3 | .jízda | 4. | jízda | ||||
St. č. | Jméno | Klub | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | Kola | /Čas | |
1 | - | Petrle Jiří st. | PHA | 23 | 0,00 | 36 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
2 | - | Švorčík Vratislav | PHA | 20 | 10,56 | 44 | 8,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
Kategorie: FSR E21 - společná | Výsledné pořadí | |||||
Rozjížďky | ||||||
Kola | /Čas | |||||
1 | Švorčík Vratislav | PHA | 64 | 19,47 | ||
2 | Petrle Jiří st. | PHA | 59 | 0,00 |
Kategorie: F3E | ||||||
pořadí | Jméno | body | čas | body za čas | body celkem | |
senioři | 1 | Balasincki Piotr jun. | 120 | 43,6 | 21,28 | 141,28 |
2 | Stolarek Adrian | 118 | 34,2 | 23,16 | 141,16 | |
3 | Linhart Lukáš jun. | 117 | 30,5 | 23,90 | 140,90 | |
4 | Owcziarski Dawid jun. | 120 | 49,1 | 20,18 | 140,18 | |
5 | Zomb Piotr jun. | 114 | 47,2 | 20,56 | 134,56 | |
6 | Jagielska Natalia jun. | 114 | 48,8 | 20,24 | 134,24 | |
7 | Drudz Lukasz jun. | 99 | 53,6 | 19,28 | 118,28 | |
8 | Wozniak Mateusz jun. | 95 | 62,5 | 17,50 | 112,50 | |
9 | Drudz Marek jun. | 79 | 78,4 | 14,32 | 93,32 |