NOVINKY

Závod ECO v Sedlejově

KLoM Třešť ve spolupráci s RC Modell Praha uspořádal závod lodních modelů skupiny M, tříd ECO a ECO Mini. Vysoká účast závodníků z celé republiky, vzorná organizace a krásné počasí řadí tento závod mezi nejpovedenější z celé sezony. Vzorně připravené startoviště, příjemné zázemí a občerstvení, to vše přispělo k celkové pohodě. I přes velký počet skupin se vše podařilo zvládnout během jednoho dne a to i přes to, že bylo nutno lovit utopené modely. Každý závodník stál vzorně připraven na startovišti již před dokončením předchozí jízdy, všichni měli včas nabito a za celý den nedošlo k žádnému organizačnímu problému. Sedlejov se zdá velmi vhodným místem pro pořádání závodů MiČR skupiny M.

Výsledky si můžete prohlédnout zde.

20.09.2013

MiČR - Konec sezony 2013.

Závodem v Náchodě byla zakončena letošní sezona MiČR skupiny M. Vyhlášení výsledků a předání cen proběhne jako vždy na otevřeném závodě v Plzni. Termín závodu byl bohužel třikrát změněn, ale doufejme, že poslední termín 28.09.-29.09. bude konečně vyhovující. Výsledky MiČR si můžete prohlédnout zde, propozice závodu v Plzni zde.

20.09.2013
O pravidlech v Náchodě.

Na sobotní večer je v restauraci v Náchodě zamluveno cca 20-25 míst. Kdo bude mít zájem, může se od 19:30 zúčastnit diskuse o změnách pravidel skupiny M. Návrh k diskusi si můžete přečíst zde.

29.08.2013
MiČR 2013

Sobota a neděle 31.8. a 1.9. bude ve znamení posledního závodu MiČR lodních modelů skupiny M. Přihlásit se k tomuto závodu můžete zde. Propozice závodu si můžete přečíst zde. V sobotu večer proběhne diskuse o změnách pravidel.

25.08.2013

Po vzájemné dohodě mezi závodníky se KLoM Třešť rozhodl uspořádat dne 7.září volný závod tříd ECO a Mini ECO v Sedlejově. RC Modell bude zajišťovat přihlášky, měření a vyhodnocení výsledků. Očekáváme účast všech závodníků z Čech a Moravy a věříme, že se podobné soutěže v příštích letech více rozšíří. Propozice si můžete prohlédnout zde.

18.08.2013

Závěr sezony 2013

Konec prázdnin se nezadržitelně blíží a s ním i poslední závod MiČR v Náchodě. Propozice i přihlášky na tento závod jsou dostupné na našich stránkách.

18.08.2013

MS 2013 sekce M
GENT Belgie

MS v Belgii je skončeno. Naše výprava i přes smolné chvíle přivezla několik medailí a mistrovské tituly. Všichni jsou již v pořádku doma. Jak to vše dopadlo se můžete podívat zde.

14.08.2013

GENT Belgie

MS je slavnostně ukončeno. Naši závodníci získali několik medailí a v podstatě všichni se probojovali do finále. Podrobné výsledky přineseme po jejich oficiálním vydání.

11.08.2013

GENT Belgie

Třetí kolo dokončeno. Jak to dopadlo pro naše závodníky uvidíte zde. Na úvodní sránce si můžete prohlédnout fotokopie výsledkových listin. Omluvte sníženou kvalitu.

10.08.2013

GENT Belgie

Nový předseda sekce M se jmenuje Rafał Cysewski.

08.08.2013

GENT Belgie

Dnes večer proběhlo zasedání NAVIGA, kde byl již tradičně volen nový předseda sekce M. Zvolen byl zástupce z Polska. Jméno upřesníme později. Kategorie Mini Mono a Mini Hydro byly zařazeny mezi kategorie Naviga. Jinak nebyly schváleny žádné změny.

07.08.2013
GENT Belgie

Dnes bylo s výjimkou FSRE dokončeno druhé kolo. Naší dominantou je Blecha, tj. ECO M Standard. V této kategorii se daří našim juniorům i seniorům. V ostatních kategoriích zatím není rozhodnuto, ale všichni se určitě připravují na třetí rozhodující kolo. Tabulku s pořadím a výsledky našich reprezentantů si můžete prohlédnout zde.

07.08.2013
GENT Belgie

V současné době je na MS odjeto v podstatě celé první kolo s vyjímkou FSRE. Našim závodníkům se zatím moc nedaří, pouze v naší skoro národní kategorii ECO mini Standard - Blecha se podařilo zaznamenat několik úspěchů. V juniorech se do šestého místa umístili Štěpán Fišer, Adam Fišer a Martin Hanzlík, v seniorech pak Mirek Miletín, Zdeněk Sršeň, Honza Sršeň a Lukáš Linhart. V mini ECO Expert se umístil na čtvrtém místě junior Zdeněk Bašta a v ECO Standard se jako šestý umístil junior Martin Hanzlík. Bohužel ostaní se zatím do finálových pozic nedostali. Výsledky Hydro zatím neznáme. Ještě není nic ztraceno, držíme palce do dalších jízd.

04.08.2013
GENT Belgie

Dnes bylo slavnostně zahájeno MS v Belgii. Naše výprava odjela silně oslabena o členy našeho klubu. MS se nezúčastní Jarda Rezek, Vráťa Švorčík, Pavel Hošek a Pepa Dvořák. Českou výpravu posílil Zdeněk Bašta.

02.08.2013
Sekce M, volný závod

Pozor, pozor!!!  Po dohodě se závodníky MiČR a domácím týmem v Sedlejově se bude dne 07.09.2013 konat volný jednodenní závod skupiny M ve třídách ECO mini a ECO. Sedlejov je obec na Vysočině, asi 5 km od Telče. Propozice a případné foto startoviště doplníme v nejbližších dnech!

22.07.2013
MiČR 2013 sekce M

Pozor změna termínu! Závěrečný volný závod, který se koná v Plzni byl posunut na termín 21.09. - 22.09.2013. Propozice si můžete prohlédnout zde.

22.07.2013
GENT Belgie

Předběžný časový plán MS si můžete prohlédnout zde.

22.07.2013

Propozice páteho závodu, který se koná na konci prázdnin ve dnech 31.08. - 1.09.2013 v Náchodě si můžete prohlédnout zde.

22.07.2013

Výsledky čtvrtého závodu, který se konal v Plzni si můžete prohlédnout zde. Příjemné prostředí a slušné počasí, prostě prima závod. Průběžné pořadí MiČR si můžete prohlédnou zde.

25.06.2013

Byly spuštěny přihlášky na čtvrtou soutěž v Plzni. Pozor, původní propozice byly upraveny, došlo ke změně telefonních čísel do autokempu!

11.06.2013

Výsledky třetího závodu, který se konal v Borovanech si můžete prohlédnout zde. Letos první soutěž, kdy bylo krásně, teplo a sluníčko. Průběžné pořadí MiČR si můžete prohlédnou zde.

11.06.2013

Výsledky druhého závodu, který se konal v náhradním termínu v Náchodě si můžete prohlédnout zde. Počasí v sobotu prověřilo schopnosti a výdž závodníků, v neděli občas vysvitlo i sluníčko. Průběžné pořadí MiČR si můžete prohlédnou zde.

03.06.2013

Byly zveřejněny propozice pro třetí závod v Borovanech - zde a čtvrtý závod v Plzni - zde. Na oba závody je třeba si včas zajistit ubytování.

17.05.2013

Druhá soutěž, která se měla konat v Praze se bohužel musela přesunout do Náchoda. Rybník na Košíku je obsazen labutěmi, které znemožňují jakoukoliv činnost na vodní hladině. Vzhledem k ochotě modelářů z Náchoda není závod zrušen, ale pouze přesunut. Propozice si můžete prohlédnout zde. Byla zde i nabídka z Moravy, ale vzhledem k časové tísni jsme ji nemohli využít. V budoucnu se k této lokalitě určitě vrátíme.

08.05.2013

Výsledky prvního závodu jsou zde. Počasí nás sice trochu strašilo, ale závod nijak neovlivnilo. Nové startoviště se modelářům z Náchoda povedlo, jak je vidět z fotografií.

08.05.2013

Již za týden budeme touto dobou zahajovat druhý den závodu v Náchodě. Doufejme, že účast bude vysoká a počasí nám bude přát. Prosím všechny o včasné přihlášení, přihlášky budou uzavřeny dle propozic. Čeká nás nové startoviště, modeláři z Náchoda na něm pilně pracovali. Foto konečné podoby k dispozici není, ale na základy se můžete podívat zde.

28.04.2013
ECO Mini CUP

Vzhledem k tomu, že do včerejší půlnoci nebyl naplněn dostatečný počet závodníků, byl sobotní závod zrušen.

Děkujeme všem přihlášeným a zároveň se jim omlouváme za zrušení závodu. Váš RC Modell team.

26.04.2013

Byly zprovozněny přihlášky pro sezonu MiČR 2013. Přihlásit se můžete zde.

23.04.2013

Byly zveřejněny propozice druhé soutěže - Praha. Propozice si můžete prohlédnout zde.

18.04.2013

Byly zprovozněny přihlášky pro sezonu 2013. Přihlásit se můžete zde.

16.04.2013

Nový závodní rok začíná jako obvykle první soutěží v Náchodě. Místní modeláři pro nás připravili překvapení v podobě nového startoviště. Propozice si můžete prohlédnout zde.

15.04.2013

Pro rok 2013 jsme se rozhodli rozšířit Mini CUP o třídu ECO Expert. Nové propozice včetně termínů závodů si můžete prohlédnout zde.

15.04.2013

Když čtu sloupek níže, tak představa nejbližších dnů byla asi příliš optimistická. Ale dnes si konečně můžete prohlédnout výsledky posledního závodu Mini CUP 2012 a jak to všechno dopadlo si můžete prohlédnout zde.