Seriál mistrovství ČR 2002 skupiny M
Konečné výsledky po pěti soutěžích seriálu.
(započítávají se 3 nejlepší bodové výsledky z 5ti soutěží)
Třída 400 ( 5 sout. )
P. |
Jméno |
Klub |
č.35Ná |
č.36 Plz |
č.37 Pha |
č.38Pha |
č.39 Na |
Souč. |
1 |
Balcar Josef |
Náchod |
21 |
21 |
21 |
21 |
18 |
63 |
2.-3. |
Martínek Josef |
Náchod |
15 |
15 |
15 |
18 |
21 |
54 |
2.-3. |
Sršňová Zdeňka |
Náchod |
18 |
18 |
18 |
18 |
15 |
54 |
4.-5. |
Rohan Jaroslav |
Plzeň |
- |
12 |
- |
- |
- |
12 |
4.-5. |
Steiner Jiří |
Náchod |
12 |
- |
- |
- |
- |
12 |
Třída 400 jun. (4 sout. )
P. |
Jméno |
Klub |
č.35Ná |
č.36 Plz |
č.37 Pha |
č.38Pha |
č.39 Na |
Souč. |
1 |
Sršeň Jan jun. |
Náchod |
18 |
21 |
21 |
21 |
21 |
63 |
2 |
Slavík Jan jun. |
Náchod |
19,5 |
18 |
|
- |
- |
37,5 |
3 |
Šebesta Filip
jun. |
Náchod |
19,5 |
- |
- |
- |
- |
19,5 |
4 |
Steiner Michal
jun. |
Náchod |
15 |
- |
- |
- |
- |
15 |
Třída Eco standart jun. (10) :
P. |
Jméno |
Klub |
č.35Ná |
č.36 Plz |
č.37 Pha |
č.38Pha |
č.39 Na |
Souč. |
1 |
Pelouch Jiří |
Ledenice |
4 |
21 |
21 |
21 |
- |
63 |
2 |
Linhart Lukáš |
Náchod |
18 |
15 |
15 |
15 |
21 |
54 |
3 |
Šebesta Filip |
Náchod |
21 |
- |
8 |
12 |
18 |
51 |
4 |
Darvašová Soňa |
Dvůr Králové |
12 |
18 |
18 |
- |
- |
48 |
5 |
Sršeň Jan |
Náchod |
- |
8 |
- |
18 |
15 |
41 |
6 |
Ferjančic Michal |
Ledenice |
6 |
12 |
12 |
8 |
- |
32 |
7 |
Mašek Jiří |
Plzeň |
5 |
10 |
10 |
10 |
- |
30 |
8 |
Bín Tomáš |
Dvůr králové |
15 |
- |
- |
- |
- |
15 |
9 |
Puš Michal |
Dvůr Králové |
10 |
- |
- |
- |
- |
10 |
10 |
Steiner Michal |
Náchod |
8 |
- |
- |
- |
- |
8 |
Třída Eco standart senioři (10) :
P. |
Jméno |
Klub |
č.35Ná |
č.36 Plz |
č.37 Pha |
č.38Pha |
č.39 Na |
Souč. |
1 |
Kneys Michal |
Plzeň |
- |
21 |
21 |
18 |
21 |
63 |
2 |
Fišer Zbyněk |
Praha 4 |
10 |
15 |
15 |
21 |
- |
51 |
3 |
Pubec Jan |
Plzeň |
6 |
18 |
8 |
15 |
- |
41 |
4 |
Šebesta Viktor |
Náchod |
21 |
- |
18 |
- |
- |
39 |
5 |
Štauber Jindřich |
Č.Budějovice |
15 |
12 |
6 |
12 |
- |
39 |
6 |
Vepřek Jan |
Praha 4 |
18 |
5 |
10 |
- |
- |
33 |
7 |
Štěrba Radek |
Plzeň |
8 |
10 |
12 |
10 |
- |
32 |
8 |
Martínek Evžen |
Jablonec |
12 |
6 |
5 |
- |
- |
23 |
9 |
Koutník Jan |
Plzeň |
- |
8 |
- |
- |
- |
8 |
10 |
Štefel Václav |
Plzeň |
- |
4 |
- |
- |
- |
4 |
Třída Eco expert jun. (8) :
P. |
Jméno |
Klub |
č.35Ná |
č.36 Plz |
č.37 Pha |
č.38Pha |
č.39 Na |
Souč. |
1 |
Šebesta Filip |
Náchod |
21 |
- |
18 |
21
|
18 |
57 |
2 |
Škába Jiří |
Plzeň |
- |
21 |
15 |
18 |
- |
54 |
3 |
Pelouch Jiří |
Ledenice |
8 |
18 |
21 |
12 |
- |
51 |
4 |
Sršeň Jan |
Náchod |
18 |
15 |
12 |
10 |
15 |
48 |
5 |
Linhart Lukáš |
Náchod |
12 |
10 |
- |
- |
21 |
43 |
6 |
Ferjančic Michal |
Ledenice |
10 |
12 |
10 |
15 |
- |
37 |
7 |
Darvašová Soňa |
Dvůr Králové |
15 |
8 |
- |
- |
- |
23 |
8 |
Mašek Jiří |
Plzeň |
- |
- |
- |
8 |
- |
8 |
Třída Eco expert sen. (20) :
P. |
Jméno |
Klub |
č.35Ná |
č.36 Plz |
č.37 Pha |
č.38Pha |
č.39 Na |
Souč. |
1 |
Kneys Michal |
Plzeň |
10 |
21 |
21 |
21 |
8 |
63 |
2 |
Fišer Zbyněk |
Praha 4 |
21 |
18 |
18 |
18 |
- |
57 |
3 |
Pubec Jan |
Plzeň |
18 |
15 |
15 |
8 |
- |
48 |
4 |
Švorčík Vratislav |
Praha 4 |
3 |
- |
0 |
10 |
21 |
34 |
5 |
Vaňouch Miloš |
Praha 4 |
- |
- |
- |
15 |
18 |
33 |
6 |
Martínek Evžen |
Jablonec |
12 |
12 |
6 |
- |
- |
30 |
7 |
Balcar Josef |
Náchod |
8 |
4 |
5 |
12 |
10 |
30 |
8 |
Němec Jiří |
Praha 4 |
0 |
6 |
8 |
4 |
15 |
29 |
9 |
Sršeň Zdeněk |
Náchod |
2 |
2 |
10 |
6 |
12 |
28 |
10 |
Martínek Josef |
Náchod |
6 |
8 |
12 |
2 |
6 |
26 |
11 |
Sršňová Zdeňka |
Náchod |
15 |
3 |
1 |
5 |
5 |
25 |
12 |
Štěrba Radek |
Plzeň |
4 |
10 |
4 |
1 |
- |
18 |
13 |
Štauber Jindřich |
Č.Budějovice |
1 |
5 |
- |
3 |
- |
9 |
14 |
Vepřek Jan |
Praha 4 |
5 |
0 |
2 |
- |
- |
7 |
15 |
Šebesta Viktor |
Náchod |
- |
- |
- |
0 |
4 |
4 |
16 |
Koutník Jan |
Plzeň |
- |
- |
3 |
0 |
- |
3 |
17 |
Petrle Jiří ml. |
Praha 4 |
- |
- |
0 |
0 |
3 |
3 |
18 |
Mašek Stanislav |
Plzeň |
0 |
1 |
- |
- |
- |
1 |
19 |
Steiner Jiří |
Náchod |
0 |
- |
- |
- |
- |
0 |
19 |
Pelouch Jiří |
Ledenice |
0 |
- |
- |
- |
- |
0 |
Třída Mono 1 jun.(3) :
P. |
Jméno |
Klub |
č.35Ná |
č.36 Plz |
č.37 Pha |
č.38Pha |
č.39 Na |
Souč. |
1. |
Linhart Lukáš
jun. |
Náchod |
21 |
21
|
21 |
18 |
21 |
63 |
2. |
Šebesta Filip
jun. |
Náchod |
18 |
- |
- |
21 |
18 |
57 |
3. |
Darvašová Soňa j. |
Náchod |
15 |
18 |
18 |
- |
- |
51 |
Třída Mono 1 (5) :
P. |
Jméno |
Klub |
č.35Ná |
č.36 Plz |
č.37 Pha |
č.38Pha |
č.39 Na |
Souč. |
1. |
Šebesta Viktor |
Náchod |
18 |
- |
21 |
12 |
21 |
60 |
2. |
Linhart Jiří |
Náchod |
12 |
18 |
18 |
21 |
18 |
57 |
3.-4. |
Rollinger Michal |
Plzeň |
- |
21 |
12 |
15 |
- |
48 |
3.-4. |
Vaňouch Miloš |
Praha |
- |
- |
15 |
18 |
15 |
48 |
5. |
Kneys Michal |
Plzeň |
21 |
- |
- |
- |
- |
21 |
Třída Mono 2 (5) :
P. |
Jméno |
Klub |
č.35Ná |
č.36 Plz |
č.37 Pha |
č.38Pha |
č.39 Na |
Souč. |
1.-2. |
Šebesta Viktor |
Náchod |
21 |
- |
18 |
15 |
21 |
60 |
1.-2. |
Linhart Lukáš
jun. |
Náchod |
15 |
- |
21 |
21 |
18 |
60 |
3 |
Vaňouch Miloš |
Praha 4 |
- |
- |
15 |
18 |
12 |
45 |
4 |
Linhart Jiří |
Náchod |
0 |
- |
- |
12 |
15 |
27 |
5 |
Šebesta Filip
jun. |
Náchod |
18 |
- |
- |
- |
|
18 |
Třída Hydro 1 jun. (9) :
P. |
Jméno |
Klub |
č.35Ná |
č.36 Plz |
č.37 Pha |
č.38Pha |
č.39 Na |
Souč. |
1.-2. |
Škába Jiří jun. |
Plzeň |
- |
21 |
21 |
18 |
- |
60 |
1.-2. |
Pelouch Jiří jun. |
Ledenice |
21 |
18 |
18 |
21 |
- |
60 |
3. |
Šebesta Filip
jun. |
Náchod |
- |
- |
- |
15 |
21 |
36 |
4. |
Mašek Jiří jun. |
Plzeň |
- |
15 |
- |
- |
- |
15 |
Třída Hydro 1 (9) :
P. |
Jméno |
Klub |
č.35Ná |
č.36 Plz |
č.37 Pha |
č.38Pha |
č.39 Na |
Souč. |
1. |
Kneys Michal |
Plzeň |
21 |
21 |
21 |
21 |
21 |
63 |
2. |
Fišer Zbyněk |
Praha 4 |
- |
18 |
18 |
18 |
- |
54 |
3 |
Petrle Jiří ml. |
Praha 4 |
- |
- |
15 |
15 |
18 |
48 |
4 |
Štauber Jindřich |
Č.Budějovice |
15 |
15 |
12 |
- |
- |
42 |
5 |
Mašek Stanislav |
Plzeň |
18 |
- |
- |
- |
- |
18 |
Třída Hydro 2 (4) :
P. |
Jméno |
Klub |
č.35Ná |
č.36 Plz |
č.37 Pha |
č.38Pha |
č.39 Na |
Souč. |
1 |
Linhart Lukáš
jun. |
Náchod |
18 |
21 |
21 |
15 |
12 |
60 |
2 |
Dvořák Josef |
Praha 4 |
21 |
18 |
18 |
21 |
18 |
57 |
3 |
Škába Pavel |
Plzeň |
- |
15 |
15 |
12 |
21 |
51 |
4 |
Šebesta Filip |
Náchod |
- |
- |
- |
18 |
15 |
33 |
Třída Hydro 3 (3) :
P. |
Jméno |
Klub |
č.35Ná |
č.36 Plz |
č.37 Pha |
č.38Pha |
č.39 Na |
Souč. |
1 |
Němec Jiří |
Praha 4 |
- |
21 |
21 |
21 |
21 |
63 |
2 |
Fišer Zbyněk |
Praha 4 |
21 |
18 |
18 |
15 |
- |
57 |
3 |
Švorčík Vratislav |
Praha 4 |
18 |
- |
15 |
18 |
18 |
54 |
Třída FSR E21 (4) :
P. |
Jméno |
Klub |
č.35Ná |
č.36 Plz |
č.37 Pha |
č.38Pha |
č.39 Na |
Souč. |
1 |
Vaňouch Miloš |
Praha 4 |
- |
- |
21 |
18 |
18 |
57 |
2 |
Dvořák Josef |
Praha 4 |
- |
- |
18 |
15 |
21 |
54 |
3 |
Švorčík Vratislav |
Praha 4 |
- |
- |
15 |
21 |
12 |
48 |
4 |
Škába Ivan |
Plzeň |
- |
- |
- |
12 |
15 |
27 |