Výsledky závodu seriálu MRČR PRAHA:
Kategorie: FSR 400 - společná
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- ---------
1 - Balcar Josef CZ 148-10 Náchod 40 18.12 19 37.46 19 12.02 21 6.10
2 - Martínek Josef CZ 148-15 Náchod 39 22.69 19 7.47 17 10.46 20 15.22
3 - Sršeň Jan jun CZ 148-22 Náchod 38 11.98 19 0.39 18 16.05 19 11.59
4 - Sršňová Zdeňka CZ 148-21 Náchod 37 9.24 19 7.75 18 2.10 18 1.49
Kategorie: FSR-ECOst. - junioři
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- ---------
1 - Pelouch Jiří CZ 145-014 Ledenice 82 8.12 40 6.75 34 10.05 42 1.37
2 - Sršeň Jan CZ 148-22 Náchod 82 15.03 41 8.72 38 7.60 41 6.31
3 - Linhart Lukáš CZ 148-07 Náchod 81 10.90 2 0.00 39 0.80 42 10.10
4 - Sebesta Filip CZ 148-18 Náchod 77 7.64 8 2.74 35 4.30 42 3.34
5 - Mašek Jiří CZ 039-06 Plzeň 66 0.00 34 0.00 14 0.00 32 0.00
6 - Ferjancic Michal CZ 145-016 Ledenice 61 70.54 9 0.00 29 12.05 32 58.4
Kategorie: FSR-ECOst. - senioři
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- ---------
1 - Fišer Zbyněk CZ 182-03 Praha 4 87 1.53 44 1.04 41 0.00 43 0.49
2 - Kneys Michal CZ 039-17 Plzeň 86 33.33 44 30.37 14 0.00 42 2.96
3 - Pubec Jan CZ 039-19 Plzeň 83 19.55 44 0.00 0 0.00 39 19.55
4 - Štauber Jindrich CZ 0-110 Individ.člen 70 31.57 36 10.98 10 0.00 34 20.59
5 - Štěrba Radek CZ 039-10 Plzeň 46 0.00 0 0.00 34 0.00 12 0.00
Kategorie: FSR-ECOexp - junioři
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda Finále
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- ---------
1 - Sebesta Filip CZ 148-18 Náchod 54 0.00 26 0.00 28 0.00 1 0.00 31 4.16
2 - Škába Jiří CZ 039-25 Plzeň 66 6.83 30 3.93 33 0.97 33 5.86 27 0.00
3 - Ferjancic Michal CZ 145-016 Ledenice 54 18.20 27 2.94 27 15.26 25 4.59 26 8.55
4 - Pelouch Jiří CZ 145-014 Ledenice 75 4.03 37 3.44 38 0.59 0 0.00 16 0.00
5 - Sršeň Jan CZ 148-22 Náchod 60 8.64 30 5.97 30 15.04 30 2.67 0 0.00
6 - Mašek Jiří CZ 039-06 Plzeň 57 1.03 0 0.00 28 1.03 29 0.00 0 0.00
Kategorie: FSR-ECOexp - senioři
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda Finále
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- ---------
1 - Kneys Michal CZ 039-17 Plzeň 76 17.21 36 2.18 38 8.88 38 8.33 36 8.82
2 - Fišer Zbyněk CZ 182-03 Praha 4 67 2.01 33 2.01 34 0.00 29 0.00 35 2.56
3 - Vaňouch Miloš CZ 182-07 Praha 4 65 15.34 29 0.15 31 4.98 34 10.36 34 3.60
4 - Balcar Josef CZ 148-10 Náchod 64 5.06 32 3.22 32 1.84 31 12.45 29 11.24
5 - Švorčík Vratislav, CZ 182-01 Praha 4 66 16.55 29 6.74 31 8.17 35 8.38 9 0.00
6 - Pubec Jan CZ 039-19 Plzeň 64 5.95 0 0.00 32 1.57 32 4.38 0 0.00
7 - Sršen Zdeněk CZ 148-24 Náchod 63 5.51 30 2.61 32 0.25 31 5.26
8 - Sršňová Zdeňka CZ 148-21 Náchod 62 15.21 31 9.52 31 15.53 31 5.69
9 - Němec Jiří CZ 182-12 Praha 4 62 31.05 30 10.74 29 0.00 32 20.31
10 - Štauber Jindrich CZ 0-110 Individ.člen 59 16.27 28 8.13 30 14.86 29 1.41
11 - Martínek Josef CZ 148-15 Náchod 56 13.86 27 10.75 25 0.00 29 3.11
12 - Štěrba Radek CZ 039-10 Plzeň 56 15.84 27 3.83 13 0.00 29 12.01
13 - Koutník Jan CZ 039-03 Plzeň 56 48.92 27 6.41 28 48.92 28 0.00
14 - Sebesta Viktor CZ-148-11 Náchod 27 11.41 27 11.41 0 0.00 0 0.00
15 - Petrle Jiří ml. CZ 182-30 Praha 4 14 0.00 14 0.00 0 0.00 0 0.00
Kategorie: Mono 1 - společná
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- ---------
1 - Sebesta Filip jun CZ 148-18 Náchod 39 30.89 19 26.46 20 4.43 17 11.02
2 - Linhart Lukáš jun CZ 148-07 Náchod 39 35.34 19 15.97 16 5.00 20 19.37
3 - Linhart Jiří CZ 148-02 Náchod 38 32.37 19 17.89 18 5.00 19 14.48
4 - Vaňouch Miloš CZ 182-07 Praha 4 37 12.42 18 5.14 18 6.29 19 7.28
5 - Rollinger Michal Plzeň 24 13.11 8 0.00 5 0.00 16 13.11
6 - Sebesta Viktor CZ-148-11 Náchod 20 4.15 20 4.15 0 5.00 0 0.00
Kategorie: Mono 2 - společná
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- ---------
1 - Linhart Lukáš jun CZ 148-07 Náchod 45 25.72 22 17.28 17 5.00 23 8.44
2 - Vaňouch Miloš CZ 182-07 Praha 4 42 42.91 20 0.00 21 25.52 21 17.39
3 - Sebesta Viktor CZ-148-11 Náchod 38 15.14 21 10.14 17 5.00 0 0.00
4 - Linhart Jiří CZ 148-02 Náchod 37 20.80 19 15.80 0 0.00 18 5.00
Kategorie: Hydro 1 - junioři
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- ---------
1 - Pelouch Jiří CZ 145-014 Ledenice 40 15.27 20 13.18 20 12.25 20 3.02
2 - Škába Jiří CZ 039-25 Plzeň 35 0.00 17 5.00 17 0.00 18 0.00
3 - Sebesta Filip CZ 148-18 Náchod 13 0.00 7 0.00 6 0.00 0 0.00
Kategorie: Hydro 1 - senioři
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- ---------
1 - Kneys Michal CZ 039-17 Plzeň 45 15.60 22 2.14 23 13.46 17 0.00
2 - Fišer Zbyněk CZ 182-03 Praha 4 43 21.10 21 0.11 21 15.49 22 20.99
3 - Petrle Jiří ml. CZ 182-30 Praha 4 38 4.89 19 0.28 19 4.61 9 5.00
Kategorie: Hydro 2 - společná
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- ---------
1 - Dvořák Josef CZ 182-17 Praha 4 41 0.16 21 0.16 20 0.00 3 0.00
2 - Sebesta Filip jun CZ 148-18 Náchod 40 20.66 21 8.68 3 0.00 19 11.98
3 - Linhart Lukáš jun CZ 148-07 Náchod 37 10.44 6 0.00 19 2.97 18 7.47
4 - Škába Pavel CZ 039-24 Plzeň 8 0.00 8 0.00 0 0.00 0 0.00
Kategorie: Hydro 3 - společná
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- ---------
1 - Němec Jiří CZ 182-12 Praha 4 44 16.39 21 14.01 23 12.70 21 3.69
2 - Švorčík Vratislav, I CZ 182-01 Praha 4 43 10.27 21 0.49 22 9.78 2 0.00
3 - Fišer Zbyněk CZ 182-03 Praha 4 43 11.42 22 11.42 1 0.00 21 0.00
Kategorie: Eco-Team - společná
Výsledek 1.jízda 2.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- ----
1 - Team 1 Kneys, Škába 95 3.02 95 5.27 95 3.02
2 - Team 2 Vanouch, Balcar, Fišer 95 7.41 95 7.41 93 6.98
3 - Team 4 Pelouch, Šebesta, Linhart 95 10.77 35 0.00 95 10.77
4 - Team 3 Srseň, Sršňová, Sršeň 91 6.43 91 6.43 63 6.15
5 - Team 5 Pubec, Šebesta, Koutník 80 2.25 35 0.00 0 0.00
Kategorie: FSR E21 - společná
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- ---------
1 - Švorčík Vratislav, I CZ 182-01 Praha 4 107 16.72 53 8.58 54 8.14 0 0.00
2 - Vaňouch Miloš CZ 182-07 Praha 4 106 13.53 52 13.03 54 0.50 0 0.00
3 - Dvořák Josef CZ 182-17 Praha 4 104 28.47 51 20.83 53 7.64 0 0.00
4 - Škába Ivan CZ-39-04 Plzeň 88 11.50 44 5.72 44 5.78 0 0.00