Celkové výsledky závodu: Lo-67 Ejpovice 28.-29.9.2002
Kategorie: FSR 400 - společná
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- --------- ---------
1 - Balcar Josef CZ 148-10 Náchod 44 15.05 20 4.12 15 0.88 22 10.82 22 4.23
2 - Sršeň Jan jun CZ 148-22 Náchod 43 3.52 20 11.75 14 10.93 21 0.66 22 2.86
3 - Sršňová Zdeňka CZ 148-21 Náchod 41 13.63 19 0.88 17 20.27 21 10.27 20 3.36
4 - Martínek Josef CZ 148-15 Náchod 40 14.67 10 0.00 1 0.00 19 1.92 21 12.75
Kategorie: FSR-ECOst. - junioři
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- --------- ---------
1 - Linhart Lukáš CZ 148-07 Náchod 88 8.94 43 3.62 36 0.66 44 4.34 44 4.60
2 - Sršeň Jan CZ 148-22 Náchod 85 6.36 41 10.82 11 0.00 41 5.49 44 0.87
3 - Ferjančič Michal CZ 145-016 Ledenice 71 14.82 26 0.00 11 0.00 35 0.00 36 14.82
4 - Mašek Jiří CZ 039-06 Plzeň 62 0.00 30 0.00 31 0.00 29 0.00 31 0.00
5 - Wozniak Mateuzs Polsko 56 8.73 23 0.00 4 0.00 33 8.73 0 0.00
Kategorie: FSR-ECOst. - senioři
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- --------- ---------
1 - Kneys Michal CZ 039-17 Plzeň 88 18.01 45 17.57 2 0.00 43 10.98 43 0.44
2 - Pubec Jan CZ 039-19 Plzeň 85 5.54 44 5.43 41 0.11 39 0.00 26 0.00
3 - Štěrba Radek CZ 039-10 Plzeň 75 18.34 0 0.00 37 9.50 37 13.01 38 8.84
4 - Martínek Evžen CZ 035-40 Jablonec 73 18.07 1 0.00 36 18.07 37 0.00 35 9.34
5 - Štauber Jindrich CZ 0-110 Individ.člen 73 39.48 36 15.70 32 6.42 35 14.00 37 23.78
6 - Pelouch Jiří st. CZ 145-20 Ledenice 46 0.00 18 0.00 28 0.00 12 0.00 0 0.00
7 - Stolarek Adrian Polsko 0 0.00 0 0.00 0 0.00 0 0.00 0 0.00
Kategorie: FSR-ECOexp - junioři
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- --------- ---------
1 - Linhart Lukáš CZ 148-07 Náchod 75 21.49 34 10.64 15 0.00 37 3.28 38 18.21
2 - Pelouch Jiří ml. CZ 145-014 Ledenice 70 10.67 22 3.00 26 8.88 34 2.73 36 7.94
3 - Škába Jiří CZ 039-25 Plzeň 64 11.88 32 9.98 31 4.65 32 1.90 0 0.00
4 - Mašek Jiří CZ 039-06 Plzeň 60 29.23 15 0.00 29 1.79 11 0.00 31 27.44
5 - Ferjančič Michal CZ 145-016 Ledenice 57 40.66 27 0.00 25 3.72 28 26.02 29 14.64
Kategorie: FSR-ECOexp - senioři
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- --------- ---------
1 - Kneys Michal CZ 039-17 Plzeň 76 21.17 38 13.66 34 0.59 38 7.51 16 0.00
2 - Vaňouch Miloš CZ 182-07 Praha 4 69 15.83 35 13.05 33 4.76 33 8.28 34 2.78
3 - Sršeň Zdeněk CZ 148-24 Náchod 66 6.33 33 6.13 25 0.00 33 10.75 33 0.20
4 - Němec Jiří CZ 182-12 Praha 4 63 11.23 28 12.56 30 3.22 31 9.82 32 1.41
5 - Sršňová Zdeňka CZ 148-21 Náchod 62 11.39 31 4.76 31 6.69 30 5.64 31 6.63
6 - Balcar Josef CZ 148-10 Náchod 62 19.35 29 7.84 30 9.10 0 0.00 32 10.25
7 - Štauber Jindrich CZ 0-110 Individ.člen 60 7.11 30 3.94 28 7.18 30 3.17 4 0.00
8 - Martínek Josef CZ 148-15 Náchod 60 20.89 29 13.11 28 10.58 30 8.17 30 12.72
9 - Mašek Stanislav CZ 039-01 Plzeň 53 18.69 20 11.30 25 14.70 26 10.09 27 8.60
10 - Martínek Evžen CZ 035-40 Jablonec 48 2.07 3 0.00 30 2.07 18 0.00 0 0.00
11 - Pubec Jan CZ 039-19 Plzeň 18 0.00 1 0.00 17 0.00 0 0.00 0 0.00
12 - Štěrba Radek CZ 039-10 Plzeň 11 0.00 4 0.00 7 0.00 0 0.00 0 0.00
Kategorie: Mono 1 - společná
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- --------- ---------
1 - Kachnowicz Andrzej Polsko 42 35.17 20 14.70 22 20.47 18 10.09 0 0.00
2 - Linhart Lukáš jun CZ 148-07 Náchod 40 18.75 10 10.15 20 2.40 20 16.35 15 0.00
3 - Vaňouch Miloš CZ 182-07 Praha 4 39 24.52 16 18.22 16 13.28 19 2.62 20 21.90
4 - Linhart Jiří CZ 148-02 Náchod 35 8.44 0 0.00 15 11.96 15 5.00 20 3.44
5 - Rollinger Michal Plzeň 31 18.31 14 2.12 15 23.11 16 8.77 15 9.54
Kategorie: Mono 2 - společná
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- --------- ---------
1 - Linhart Jiří CZ 148-02 Náchod 43 7.18 20 12.61 20 26.23 22 2.18 21 5.00
2 - Vaňouch Miloš CZ 182-07 Praha 4 43 12.54 21 15.30 19 11.19 21 1.35 22 11.19
3 - Linhart Lukáš jun CZ 148-07 Náchod 41 40.34 10 0.00 20 20.91 1 0.00 21 19.43
4 - Nowak Tomasz Polsko 30 26.43 13 25.63 3 0.00 17 0.80 0 0.00
Kategorie: Hydro 1 - společná
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- --------- ---------
1 - Kneys Michal CZ 039-17 Plzeň 45 24.34 21 18.63 22 11.54 22 9.40 23 14.94
2 - Kachnowicz Andrzej Polsko 37 21.76 0 0.00 19 9.78 18 11.98 0 0.00
3 - Stolarek Adrian Polsko 35 34.83 17 59.93 18 14.50 17 20.33 0 0.00
4 - Pelouch Jiří ml. jun CZ 145-014 Ledenice 25 13.19 7 5.00 0 0.00 18 8.19 7 5.00
5 - Škába Jiří jun CZ 039-25 Plzeň 1 0.00 0 0.00 0 0.00 1 0.00 0 0.00
Kategorie: Hydro 2 - společná
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- --------- ---------
1 - Škába Pavel CZ 039-24 Plzeň 43 11.99 21 8.40 17 19.17 21 0.72 22 11.27
2 - Dvořák Josef CZ 182-17 Praha 4 43 21.69 22 17.57 21 4.12 3 0.00 10 0.00
3 - Nowak Tomasz Polsko 25 0.00 8 0.00 17 0.00 0 0.00 0 0.00
4 - Linhart Lukáš jun CZ 148-07 Náchod 4 0.00 0 0.00 4 0.00 0 0.00 0 0.00
Kategorie: Eco-Team - společná
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- --------- ---------
1 - Team 3 Kneys, Škába 102 6.70 102 6.70 97 8.18 0 0.00 0 0.00
2 - Team 1 Němec, Vaňouch, Balcar 94 4.40 49 0.00 94 4.40 0 0.00 0 0.00
3 - Team 2 Sršeň J.,Sršeň Z.,Sršňová Z. 93 10.49 93 10.49 92 8.95 0 0.00 0 0.00
4 - Team 5 Pelouch, Linhart 64 3.13 64 3.13 55 0.00 0 0.00 0 0.00
5 - Team 6 Stolarek, Kachnowicz 56 5.28 56 5.28 0 0.00 0 0.00 0 0.00
6 - Team 4 Pubec, Štěrba 43 0.00 43 0.00 0 0.00 0 0.00 0 0.00
Kategorie: FSR E21 - společná
Výsledek 1.jízda 2.jízda 3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- --------- --------- --------- ---------
1 - Vaňouch Miloš CZ 182-07 Praha 4 104 23.31 50 11.00 21 0.00 54 12.31 0 0.00
2 - Dvořák Josef CZ 182-17 Praha 4 98 18.83 47 15.83 51 3.00 30 0.00 0 0.00
3 - Škába Ivan CZ-039-04 Plzeň 88 5.74 32 0.56 43 4.80 45 0.94 0 0.00