Celkové výsledky
závodu: Lo-24 Ejpovice 21.06.2008 - 22.06.2008
------------------------------------------------------------------
Třída: ECO M st. -
junioři
Výsledek
1.jízda 2.jízda
3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub
Kola / Čas Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- ---------
--------- --------- ---------
1 - Miletín
Miroslav CZ 058-37 Hradec Králo 49
16.52 19 15.20 11
0.00 24 7.57
25 8.95
2 - Pelouch David CZ 39-32 Plzeň
46 7.73 2
0.00 22 6.73
4 0.00 24
1.00
3 - Trojan Jaroslav CZ 348-08 KLM Třešť 46
7.89 0 0.00
15 0.00 23 3.17 23
4.72
4 - Foltýn Michal CZ 137-12 Neptun Brno 39
23.77 17 11.24 11
0.00 22 12.53 0
0.00
5 - Čížek Lukáš CZ 058-26 Hradec Králo 29
23.50 12 22.65 11 14.21
17 0.85 3 16.37
Třída: ECO M st. -
senioři
Výsledek
1.jízda 2.jízda
3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub
Kola / Čas Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- ---------
--------- --------- ---------
1 - Pelouch Jiří CZ 39-33 Plzeň
54 13.20 23
3.32 22 1.02
27 11.21 27 1.99
2 - Liesch
Bernd
D-604 Německo 52
11.33 22 11.74 25
7.36 26 2.86
26 8.47
3 - Fišer Zbyněk CZ 182-03 Praha 4
52 13.20 0
0.00 0 0.00
26 11.19 26 2.01
4 - Sršeň Zdeněk CZ 148-24 Náchod
47 12.03 18
1.38 18 12.38 23
7.94 24 4.09
5 - Koutník Jan CZ 039-03 Plzeň
45 7.38 19 14.28
21 0.34 23
6.77 22 0.61
6 - Martínek Josef CZ 148-15 Náchod
43 6.27 18
0.48 17 10.19 21
0.08 22 6.19
7 - Štauber
Jindřich CZ 039-30 Plzeň
43 18.65 19 13.66
21 8.07 22 10.58
19 15.80
8 - Gregor Tomáš CZ 348-06 KLM Třešť 42
22.80 0 0.00
20 7.63 20 8.17 22 15.17
9 - Kodytková
Petra CZ 148-14 Náchod
40 9.44 13
7.53 13 0.13
21 5.58 19
3.86
10 - Sršňová Zdeňka st.
CZ 148-13 Náchod 39
18.15 16 22.62 14 17.24
20 15.43 19 2.72
11 - Gregor František
CZ 348-07 KLM Třešť 38
14.72 16 13.50 14
5.13 20 12.95 18
1.77
12 - Rezková Jolana
CZ 182-20 Praha 4 33
69.23 12 15.28 16 15.30
17 53.93 10 0.00
Třída: ECO M exp.
- společná
Výsledek
1.jízda 2.jízda
3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub
Kola / Čas Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- ---------
--------- --------- ---------
1 - Liesch
Bernd
D-604 Německo 62
10.14 29 4.97
28 6.65 30 4.11 32
6.03
2 - Kneys
Michal CZ 039-17 Plzeň
58 7.07 25
5.62 23 10.51 28
0.86 30 6.21
3 - Fišer Zbyněk CZ 182-03 Praha 4
57 6.02 0
0.00 0 0.00
30 5.10 27
0.92
4 - Sršeň Jan CZ 148-22 Náchod
53 16.86 14
0.00 22 5.26
28 8.25 25
8.61
5 - Pubec
Jan CZ 039-19 Plzeň
52 44.42 0
0.00 21 0.00
26 42.24 26 2.18
6 - Miletín
Miroslav jun CZ 058-37 Hradec Králo 51
18.29 20 13.64 22
0.75 26 8.25
25 10.04
7 - Schmidt Holger D-1017 Německo
50 8.79 15
0.00 23 5.21
26 8.70 24
0.09
8 - Štěrba Radek CZ 039-10 Plzeň
50 12.85 24 12.85
23 5.11 26
0.00 6 0.00
9 - Sršňová Zdeňka CZ 148-21 Náchod
48 7.37 23
0.32 8 0.00
24 0.00 24
7.37
Třída: ECO pro CZ
- společná
Výsledek
1.jízda 2.jízda
3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub
Kola / Čas Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- ---------
--------- --------- ---------
1 - Kneys
Michal CZ 039-17 Plzeň
83 14.93 36
0.00 38 7.06
25 0.00 45
7.87
2 - Štěrba Radek CZ 039-10 Plzeň
80 14.49 31
7.82 36 0.31
41 7.13 39
7.36
3 - Rezek Jaroslav CZ 182-22 Praha 4
74 73.34 15 12.18
34 1.54 35 30.30
39 43.04
4 - Sršňová Zdeňka CZ 148-21 Náchod
73 4.52 34
7.31 34 3.97
16 0.00 39
0.55
Třída: ECOst. - junioři
Výsledek
1.jízda 2.jízda
3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub
Kola / Čas Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- ---------
--------- --------- ---------
1 - Miletín
Miroslav CZ 058-37 Hradec Králo 88
15.00 40 5.11
0 0.00 48 9.89 0
0.00
2 - Čížek Lukáš CZ 058-26 Hradec Králo 84
21.76 17 0.00
21 0.00 46 11.98
38 9.78
3 - Trojan Jaroslav CZ 348-08 KLM Třešť 82
6.51 33 0.00
39 0.00 35 0.00 43
6.51
4 - Foltýn Michal CZ 137-12 Neptun Brno 66
1.06 22 0.00
3 0.00 44 1.06 0
0.00
Třída: ECOst. - senioři
Výsledek
1.jízda 2.jízda
3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub
Kola / Čas Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- ---------
--------- --------- ---------
1 - Liesch
Bernd
D-604 Německo 114
9.15 50 7.85
55 6.58 56 0.00 58
9.15
2 - Sršeň Jan CZ 148-22 Náchod
103 10.47 47
9.26 50 4.47
53 6.00 0
0.00
3 - Sršeň Zdeněk CZ 148-24 Náchod
97 15.56 43
8.41 45 10.25 47
5.21 50 10.35
4 - Mašek Jiří CZ 039-06 Plzeň
92 0.00 39
2.22 44 2.44
45 0.00 47
0.00
5 - Koutník Jan CZ 039-03 Plzeň
87 22.24 38 11.97
42 11.22 45 11.02 41
2.76
6 - Gregor Tomáš CZ 348-06 KLM Třešť 85
17.18 39 8.75
37 5.54 0 0.00 46
8.43
7 - Sršňová Zdeňka CZ 148-21 Náchod
78 9.10 38
4.88 1 0.00
4 0.00 40
4.22
8 - Pauliny Luboš CZ 039-09 Plzeň
67 6.24 24
0.00 3 0.00
40 6.24 27
0.00
Třída: ECOexp - společná
Výsledek
1.jízda 2.jízda
3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub
Kola / Čas Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- ---------
--------- --------- ---------
1 - Fišer Zbyněk CZ 182-03 Praha 4
97 6.07 0
0.00 0 0.00
48 0.94 49
5.13
2 - Hopf
Karl Heinz
D-1346 Německo 86
10.95 39 5.15
36 3.03 45 5.21 41
5.74
3 - Kneys
Michal CZ 039-17 Plzeň
82 16.07 39
4.11 40 4.55
42 11.52 40 6.38
4 - Mašek Jiří CZ 039-06 Plzeň
79 5.20 9
0.00 33 5.07
42 0.66 37
4.54
5 - Luplow
Maik
D-289 Německo 79
6.07 0 0.00
37 8.42 41 1.01 38
5.06
6 - Linhart Lukáš CZ 148-07 Náchod
79 8.39 37
1.05 30 0.00
40 2.43 39
5.96
7 - Sršeň Zdeněk CZ 148-24 Náchod
75 20.08 37 10.44
32 0.21 38
9.64 34 0.29
8 - Sršeň Jan CZ 148-22 Náchod
73 9.79 33
5.25 29 0.00
40 4.54 32
3.38
9 - Martínek Josef CZ 148-15 Náchod
73 12.03 30
2.70 33 8.64
10 0.00 40
3.39
10 - Štauber Jindřich CZ 039-30 Plzeň
72 7.84 34
0.14 31 4.75
38 7.70 5
0.00
11 - Pelouch David
jun CZ 39-32 Plzeň 72
17.86 33 12.85 32
2.82 37 14.16 35
3.70
12 - Foltýn Michal
jun CZ 137-12 Neptun Brno 69
6.16 33 5.70
30 1.57 36 0.46 0
0.00
13 - Koutník Jan
CZ 039-03 Plzeň 66
24.21 29 0.34
28 6.08 32 6.86 34 17.35
14 - Štěrba Radek
CZ 039-10 Plzeň 37
6.49 36 6.49
12 0.00 1 0.00 0
0.00
Třída: Mono 1 -
společná
Výsledek
1.jízda 2.jízda
3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub
Kola / Čas Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- ---------
--------- --------- ---------
1 - Pelouch Jiří CZ 39-33 Plzeň
50 25.58 21
6.03 25 38.40 25
9.92 25 15.66
2 - Hopf
Karl Heinz
D-1346 Německo 49
17.96 20 4.32
24 1.48 24 0.00 25 17.96
3 - Rezek Jaroslav CZ 182-22 Praha 4
48 15.50 20 13.34
24 10.61 24 6.76
24 8.74
4 - Pelouch David jun CZ 39-32 Plzeň
48 45.95 10
0.00 23 4.80
24 25.27 24 20.68
5 - Fišer Zbyněk CZ 182-03 Praha 4
47 24.39 0
0.00 0 0.00
24 7.54 23 16.85
6 - Rezek Matyáš jun CZ 182-23 Praha 4
37 17.41 18 12.41
3 0.00 19
5.00 16 5.00
7 - Miletín
Miroslav jun CZ 058-37 Hradec Králo 33
15.45 11 2.59
16 4.00 17 11.45
16 11.48
8 - Vaňouch
Miloš CZ 182-07 Praha 4
22 25.35 1
0.00 22 25.35 0
0.00 0 0.00
Třída: Mono 3 -
společná
Výsledek
1.jízda 2.jízda
3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub
Kola / Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- ---------
--------- --------- ---------
1 - Hopf
Karl Heinz
D-1346 Německo 62
17.62 27 0.00
30 0.00 31 7.80 31
9.82
2 - Schmidt Holger D-1017 Německo
46 7.73 16
0.00 15 0.00
25 7.73 21
0.00
Třída: Hydro 1 -
společná
Výsledek
1.jízda 2.jízda
3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub
Kola / Čas Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- ---------
--------- --------- ---------
1 - Miletín
Miroslav jun CZ 058-37 Hradec Králo 34
20.62 0 0.00
4 0.00 21 20.62
13 0.00
2 - Štauber
Jindřich CZ 039-30 Plzeň
32 13.35 16
8.35 13 0.00
16 48.70 16 5.00
3 - Luplow
Maik
D-289 Německo 31
76.12 0 0.00
15 22.36 16 53.76 0
0.00
4 - Čížek Lukáš jun CZ 058-26 Hradec Králo 15
0.00 15 0.00
9 0.00 0 0.00 0
0.00
Třída: Hydro 2 -
společná
Výsledek
1.jízda 2.jízda
3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub
Kola / Čas Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- ---------
--------- --------- ---------
1 - Linhart Lukáš CZ 148-07 Náchod
48 17.08 23
2.50 24 4.86
24 12.22 20 0.00
2 - Dvořák Josef CZ 182-17 Praha 4
38 1.93 20
0.84 15 12.51 0
0.00 18 1.09
3 - Schmidt Holger D-1017 Německo
29 0.00 3
0.00 16 0.00
13 0.00 7
0.00
Třída: FSRE -
společná
Výsledek
1.jízda 2.jízda
3.jízda 4.jízda
Pořadí Jméno Licence Klub
Kola / Čas Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
Kola/Čas
----------------------------- ---------- ------------ ---------- ---------
--------- --------- ---------
1 - Liesch
Bernd
D-604 Německo 127
18.20 61 6.97
0 0.00 66 11.23
0 0.00
2 - Rezek Matyáš jun CZ 182-23 Praha 4
119 34.72 9
0.00 60 34.02 59
0.70 0 0.00
3 - Kneys
Michal CZ 039-17 Plzeň
85 0.00 1
0.00 37 0.00
3 0.00 48
0.00