Výsledky druhé seriálové soutěže skupiny M - LO-23 |
09.06. - 10.06.2007 Praha
|
Třída: E 400 | - junioři | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Miletín Miroslav | CZ 058-37 | Hradec Králo | 44 | 24,57 | 22 | 11,71 | 18 | 11,98 | 21 | 6,92 | 22 | 12,86 | 1 335 | ||
2 | Pelouch David | CZ 145-53 | Ledenice | 41 | 6,16 | 21 | 5,72 | 19 | 1,71 | 20 | 0,44 | 0 | 0,00 | 1 202 | ||
3 | Zomb Piotr | POL- | Polsko | 41 | 10,22 | 20 | 4,51 | 17 | 0,13 | 21 | 5,71 | 15 | 9,73 | 1 068 | ||
4 | Stankiewicz Przemyslaw | POL-737 | Polsko | 39 | 14,40 | 0 | 0,00 | 20 | 7,31 | 0 | 0,00 | 19 | 7,09 | 935 | ||
5 | Trojan Jaroslav | CZ 348-08 | KLM Třešť | 38 | 6,82 | 19 | 6,05 | 16 | 0,28 | 18 | 2,42 | 19 | 0,77 | 801 | ||
6 | Čížek Lukáš | CZ 058-26 | Hradec Králo | 37 | 21,65 | 17 | 9,83 | 16 | 21,64 | 19 | 10,55 | 18 | 11,10 | 668 | ||
7 | Wozniak Krzysztof | POL-637 | Polsko | 36 | 12,14 | 17 | 7,47 | 15 | 14,17 | 18 | 8,40 | 18 | 3,74 | 534 | ||
8 | Sadílek Miroslav ml. | CZ 182-26 | Praha 4 | 28 | 46,20 | 13 | 18,24 | 13 | 13,63 | 15 | 32,57 | 6 | 0,00 | 401 | ||
9 | Fišer Adam | CZ 182-02 | Praha 4 | 13 | 3,41 | 13 | 3,41 | 13 | 16,81 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 267 | ||
10 | Fišer Štepán | CZ 182- | Praha 4 | 13 | 26,65 | 13 | 26,65 | 6 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 134 | ||
7 345 | ||||||||||||||||
Třída: E 400 | - senioři | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Pelouch Jiří | CZ 145-14 | Ledenice | 45 | 14,18 | 22 | 4,95 | 21 | 3,68 | 23 | 9,23 | 0 | 0,00 | 1 410 | ||
2 | Gregor Tomáš | CZ 348-06 | KLM Třešť | 45 | 21,70 | 21 | 0,00 | 20 | 13,40 | 22 | 8,13 | 23 | 13,57 | 1 323 | ||
3 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 42 | 6,38 | 21 | 3,19 | 20 | 2,04 | 21 | 3,19 | 5 | 0,00 | 1 234 | ||
4 | Martínek Josef | CZ 148-15 | Náchod | 41 | 6,93 | 20 | 0,00 | 19 | 11,26 | 21 | 6,93 | 20 | 8,24 | 1 146 | ||
5 | Štauber Jindřich | CZ 039-30 | Plzeň | 40 | 11,93 | 19 | 0,17 | 17 | 11,26 | 19 | 0,44 | 21 | 11,76 | 1 058 | ||
6 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 40 | 16,84 | 22 | 2,91 | 21 | 13,89 | 10 | 0,00 | 18 | 13,93 | 970 | ||
7 | Stankiewicz Gienek | POL-736 | Polsko | 38 | 16,21 | 7 | 0,00 | 19 | 8,90 | 19 | 7,31 | 18 | 6,21 | 881 | ||
8 | Ferjančič Michal | CZ 145-16 | Ledenice | 37 | 22,96 | 18 | 0,27 | 19 | 14,88 | 18 | 8,63 | 18 | 8,08 | 794 | ||
9 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 36 | 2,09 | 1 | 0,00 | 0 | 0,00 | 17 | 1,92 | 19 | 0,17 | 705 | ||
10 | Gregor František | CZ 348-07 | KLM Třešť | 36 | 16,59 | 19 | 9,01 | 15 | 0,00 | 17 | 7,58 | 16 | 4,56 | 618 | ||
11 | Sršňová Zdeňka st. | CZ 148-13 | Náchod | 36 | 17,08 | 18 | 16,04 | 18 | 5,27 | 16 | 4,56 | 18 | 11,81 | 529 | ||
12 | Ferjančič Bohuslav | CZ 145-31 | Ledenice | 35 | 26,47 | 18 | 10,38 | 16 | 2,91 | 17 | 16,09 | 15 | 0,50 | 441 | ||
13 | Kodytková Petra | CZ 148-14 | Náchod | 32 | 11,53 | 10 | 0,44 | 15 | 9,66 | 14 | 8,68 | 17 | 1,87 | 353 | ||
14 | Rezková Jolana | CZ 182-20 | Praha 4 | 32 | 12,09 | 11 | 0,00 | 8 | 0,00 | 16 | 9,39 | 16 | 2,70 | 265 | ||
15 | Petrle Jiří st. | CZ 182-11 | Praha 4 | 27 | 17,47 | 17 | 16,42 | 18 | 16,92 | 9 | 0,55 | 7 | 0,00 | 176 | ||
16 | Dvořák Josef | CZ 182-17 | Praha 4 | 19 | 8,87 | 18 | 8,87 | 18 | 14,09 | 1 | 0,00 | 0 | 0,00 | 89 | ||
11 992 | ||||||||||||||||
Třída: ECO standard | - junioři | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Stankiewicz Przemyslaw | POL-737 | Polsko | 79 | 7,91 | 41 | 7,43 | 14 | 0,00 | 38 | 0,48 | 37 | 15,49 | 1 220 | ||
2 | Sadílek Miroslav ml. | CZ 182-26 | Praha 4 | 60 | 0,00 | 0 | 0,00 | 29 | 0,00 | 31 | 0,00 | 19 | 0,00 | 976 | ||
3 | Čížek Lukáš | CZ 058-26 | Hradec Králo | 54 | 11,03 | 26 | 4,55 | 0 | 0,00 | 28 | 6,48 | 15 | 0,00 | 732 | ||
4 | Pelouch David | CZ 145-53 | Ledenice | 50 | 0,81 | 37 | 0,81 | 35 | 5,21 | 13 | 0,00 | 0 | 0,00 | 488 | ||
5 | Miletín Miroslav | CZ 058-37 | Hradec Králo | 25 | 0,00 | 24 | 0,00 | 4 | 0,00 | 1 | 0,00 | 0 | 0,00 | 244 | ||
3 660 | ||||||||||||||||
Třída: ECO standard | - senioři | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 92 | 0,00 | 47 | 0,00 | 0 | 0,00 | 45 | 0,00 | 16 | 0,00 | 1 320 | ||
2 | Sršňová Zdeňka | CZ 148-21 | Náchod | 89 | 4,39 | 42 | 10,11 | 40 | 0,75 | 44 | 0,62 | 45 | 3,77 | 1 173 | ||
3 | Gregor Tomáš | CZ 348-06 | KLM Třešť | 83 | 16,91 | 36 | 0,00 | 41 | 9,68 | 42 | 7,23 | 13 | 0,00 | 1 027 | ||
4 | Mašek Jiří | CZ 039-06 | Plzeň | 83 | 21,48 | 39 | 0,00 | 41 | 17,01 | 42 | 21,48 | 41 | 0,00 | 880 | ||
5 | Ferjančič Michal | CZ 145-16 | Ledenice | 79 | 22,85 | 37 | 10,79 | 39 | 10,65 | 38 | 4,18 | 40 | 12,20 | 734 | ||
6 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 77 | 0,00 | 36 | 0,00 | 37 | 0,00 | 37 | 0,00 | 40 | 0,00 | 586 | ||
7 | Koutník Jan | CZ 039-03 | Plzeň | 77 | 7,33 | 28 | 0,00 | 37 | 1,27 | 10 | 0,00 | 40 | 6,06 | 440 | ||
8 | Štěrba Radek | CZ 039-10 | Plzeň | 40 | 9,48 | 40 | 9,48 | 39 | 1,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 293 | ||
9 | Šteffel Václav | CZ 039-16 | Plzeň | 24 | 3,12 | 18 | 7,46 | 24 | 3,12 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 147 | ||
6 600 | ||||||||||||||||
Třída: ECO expert | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 84 | 6,13 | 0 | 0,00 | 41 | 3,86 | 42 | 4,59 | 42 | 1,54 | 1 410 | ||
2 | Kneys Michal | CZ 039-17 | Plzeň | 84 | 16,39 | 41 | 0,67 | 41 | 17,02 | 42 | 9,28 | 42 | 7,11 | 1 323 | ||
3 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 76 | 7,59 | 35 | 0,38 | 38 | 0,23 | 37 | 6,16 | 38 | 7,36 | 1 234 | ||
4 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 75 | 8,04 | 35 | 6,37 | 37 | 2,01 | 38 | 6,03 | 33 | 9,18 | 1 146 | ||
5 | Mašek Jiří | CZ 039-06 | Plzeň | 72 | 35,95 | 3 | 0,00 | 0 | 0,00 | 35 | 13,90 | 37 | 22,05 | 1 058 | ||
6 | Štauber Jindřich | CZ 039-30 | Plzeň | 70 | 9,34 | 34 | 10,24 | 36 | 6,12 | 34 | 3,22 | 34 | 3,81 | 970 | ||
7 | Zomb Piotr | jun | Polsko | 70 | 24,76 | 35 | 12,96 | 36 | 11,65 | 34 | 13,11 | 1 | 0,00 | 881 | ||
8 | Sršeň Zdeněk | CZ 148-24 | Náchod | 69 | 14,02 | 33 | 0,00 | 34 | 13,83 | 33 | 0,33 | 35 | 0,19 | 794 | ||
9 | Martínek Josef | CZ 148-15 | Náchod | 68 | 5,91 | 32 | 3,40 | 1 | 0,00 | 8 | 0,00 | 36 | 2,51 | 705 | ||
10 | Stankiewicz Przemyslaw | jun | POL-737 | Polsko | 66 | 5,28 | 29 | 0,00 | 0 | 0,00 | 32 | 4,41 | 34 | 0,87 | 618 | |
11 | Ferjančič Michal | CZ 145-16 | Ledenice | 64 | 13,58 | 32 | 12,91 | 30 | 0,00 | 31 | 2,39 | 32 | 0,67 | 529 | ||
12 | Wozniak Krzysztof | jun | POL-637 | Polsko | 58 | 31,70 | 7 | 0,00 | 27 | 25,15 | 12 | 0,00 | 31 | 6,55 | 441 | |
13 | Koutník Jan | CZ 039-03 | Plzeň | 55 | 21,39 | 29 | 8,81 | 29 | 10,06 | 25 | 9,65 | 26 | 12,58 | 353 | ||
14 | Czerwiński Martin | POL-636 | Polsko | 43 | 4,15 | 8 | 0,00 | 0 | 0,00 | 29 | 4,15 | 14 | 0,00 | 265 | ||
15 | Stankiewicz Gienek | POL-736 | Polsko | 37 | 0,00 | 21 | 0,00 | 21 | 9,75 | 11 | 0,00 | 16 | 0,00 | 176 | ||
16 | Štěrba Radek | CZ 039-10 | Plzeň | 35 | 5,81 | 9 | 0,00 | 35 | 5,81 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 89 | ||
11 992 | ||||||||||||||||
Třída: Mono 1 | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 44 | 22,02 | 19 | 10,30 | 0 | 0,00 | 22 | 14,34 | 22 | 7,68 | 1 280 | ||
2 | Rezek Jaroslav | CZ 182-22 | Praha 4 | 43 | 11,91 | 0 | 0,00 | 21 | 8,89 | 20 | 11,90 | 22 | 3,02 | 1 097 | ||
3 | Petrle Jiří ml. | CZ 182-30 | Praha 4 | 39 | 23,10 | 12 | 23,70 | 16 | 3,86 | 23 | 19,24 | 0 | 0,00 | 914 | ||
4 | Rezek Matyáš | jun | CZ 182-23 | Praha 4 | 36 | 40,44 | 7 | 0,00 | 0 | 0,00 | 17 | 16,75 | 19 | 23,69 | 731 | |
5 | Zomb Piotr | jun | Polsko | 32 | 30,16 | 10 | 0,00 | 16 | 22,67 | 13 | 0,00 | 16 | 7,49 | 549 | ||
6 | Wozniak Krzysztof | jun | POL-637 | Polsko | 31 | 26,85 | 15 | 12,46 | 16 | 5,13 | 15 | 21,72 | 0 | 0,00 | 366 | |
7 | Sadílek Miroslav st. | CZ 182-21 | Praha 4 | 26 | 11,22 | 7 | 5,00 | 14 | 11,22 | 6 | 0,00 | 12 | 0,00 | 183 | ||
5 120 | ||||||||||||||||
Třída: Hydro 1 | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Pelouch Jiří | CZ 145-14 | Ledenice | 17 | 0,00 | 17 | 0,00 | 13 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | |||
2 | Miletín Miroslav | jun | CZ 058-37 | Hradec Králo | 13 | 0,00 | 3 | 0,00 | 0 | 0,00 | 10 | 0,00 | 0 | 0,00 | ||
Třída: Hydro 2 | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Linhart Lukáš | CZ 148-07 | Náchod | 46 | 19,83 | 22 | 7,30 | 14 | 0,00 | 24 | 12,53 | 19 | 0,00 | 1 250 | ||
2 | Czerwiński Martin | POL-636 | Polsko | 36 | 17,27 | 18 | 8,37 | 7 | 0,00 | 18 | 8,90 | 15 | 0,00 | 1 041 | ||
3 | Dvořák Josef | CZ 182-17 | Praha 4 | 29 | 9,28 | 1 | 0,00 | 9 | 5,00 | 4 | 0,00 | 20 | 4,28 | 834 | ||
4 | Pelouch Jiří | CZ 145-14 | Ledenice | 25 | 0,18 | 19 | 0,18 | 0 | 0,00 | 6 | 0,00 | 0 | 0,00 | 625 | ||
5 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 7 | 0,00 | 7 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 416 | ||
6 | Petrle Jiří ml. | CZ 182-30 | Praha 4 | 1 | 0,00 | 1 | 0,00 | 1 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 209 | ||
4 375 | ||||||||||||||||
Třída: FSR E21 | - společná | |||||||||||||||
Výsledek | 1. jízda | 2. jízda | 3. jízda | 4. jízda | Body | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Licence | Klub | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | Kola | / Čas | MiCŘ | ||
1 | Fišer Zbyněk | CZ 182-03 | Praha 4 | 128 | 17,46 | 64 | 10,80 | 62 | 5,15 | 31 | 0,00 | 64 | 6,66 | 1 250 | ||
2 | Kneys Michal | CZ 039-17 | Plzeň | 127 | 10,77 | 59 | 0,00 | 62 | 9,37 | 56 | 0,00 | 65 | 1,40 | 1 041 | ||
3 | Švorčík Vratislav | CZ 182-01 | Praha 4 | 116 | 23,38 | 55 | 2,32 | 64 | 7,92 | 52 | 15,46 | 46 | 0,00 | 834 | ||
4 | Rezek Matyáš | jun | CZ 182-23 | Praha 4 | 86 | 0,00 | 9 | 0,00 | 0 | 0,00 | 34 | 0,00 | 52 | 0,00 | 625 | |
5 | Ferjančič Michal | CZ 145-16 | Ledenice | 83 | 3,50 | 46 | 3,50 | 45 | 38,84 | 37 | 0,00 | 18 | 0,00 | 416 | ||
6 | Petrle Jiří st. | CZ 182-11 | Praha 4 | 78 | 14,91 | 50 | 14,91 | 33 | 0,00 | 28 | 0,00 | 0 | 0,00 | 209 | ||
4 375 | ||||||||||||||||
Poznámka: | ||||||||||||||||
Pro konečné hodnocení se započetl součet dvou nejlepších výsledků každého závodníka ze třech jízd. | ||||||||||||||||
Pro hodnocení (výsledek) byl vzat lepší výsledek z 1. nebo 2. jízdy a výsledek 3. a 4. jízdy. | ||||||||||||||||
Výsledkovou listinu z výstupů počítačového programu zpracoval: | Ivan Kneys | |||||||||||||||